Zahrada

Význam zahrady se jen za posledních 100 let naprosto změnil. Dnes je pohodlnější koupit vajíčka a další zahradní výdobytky v místní prodejně. Doba je rychlejší a jsme více stresováni. Zahrada se tak postupně stala místem pro dokonalou relaxaci. Pořizujeme si různá jezírka, zdobíme zahradní dekorací, staráme se o perfektní trávníky. Máme pro vás spoustu námětů, co si pořídit na zahradu, jak se starat o dřevěný zahradní nábytek...


Doporučujeme: automatický závlažovací systém

s kapkovou závlahou pro cílenou závlahu v záhonech.

Zahradní altány – komfortní zahradní doplněk

Koupili jste si velkou zahradu a přemýšlíte, jak zaplnit travnatou plochu? Je mnoho možností – vysadíte okrasné keře a květiny, vytvoříte záhony se zeleninou a další část zahrady si upravíte na odpočinek. Velmi dobrý nápad je si pořídit zahradní altánek, který vás spolehlivě ochrání před silnými slunečními paprsky nebo deštěm či větrem. Jedinečné útočiště před zvědavými pohledy od sousedů, a pokud si pořídíte i bočnice, máte k dispozici pohodové místo po celý rok.

Realizace krásné nově založené zahrady

Se stavbou či koupí rodinného domu přichází také starosti s realizováním zahrady. Každý si přeje krásnou bezúdržbovou zeleň, ale taková bohužel neexistuje. Naštěstí vám však odborníci a zahradní architekti mohou poradit jak vybudovat zahradu, která bude splňovat ty nejlepší podmínky pro praktičnost a funkčnost. V první řadě je potřeba mít nějakou představu o tom, co by se mělo na zelené ploše nacházet a jak chcete na zahradě trávit svůj volný čas. Pokud již víte, jaké terénní úpravy chcete provést a kde vysadit vzrostlé stromy, solitéry, keře a trvalky, samotná realizace či rekonstrukce zahrady je snadno proveditelná v řádu několika dnů.

Poradíme, jak vybrat diamantový kotouč

Blíží se jaro a s ním krásné kutilské práce na zahradě, drobné stavby. Budete potřebovat uříznout kámen, dlaždici nebo jiný stavební materiál. Neobejdete se bez diamantového kotouče. V místním hypermarketu mají super univerzální diamantové kotouče za 50,- Kč... Opravdu si chcete zničit zdraví?

Zahradní kultivátor - bohaté příslušenství a doprava zdarma

Zahradní kultivátor vám spolehlivě nakypří tvrdou a udusanou půdu. Tento zahradní robot je opravdu dříč a fantasticky odvede svou práci.  Kultivátor! Malý lehce ovladatelný robot se čtyřdobým benzínovým motorem HONDA váží pouhých 9,53 kg. Zahradní kultivátor nekypří jen půdu, ale vydá za skladiště dalších strojů. Univerzálnost kultivátoru je ohromná.

Jak vyrobit zahradní dekoraci - sochu kapra

Udělejte si i vy takovou zahradní dekoraci. Chce to trochu šikovnosti a ostrou pilu :-)

AZtechnika.cz - specialista na bazény a dětská hřiště

Pokud máte děti, jistě nám dáte za pravdu, že nejraději tráví čas zábavou na zahradě, na dětském hřišti. V případě, že vlastníte bazén, máte vyhráno. Děti budou zaručeně spokojené.

Potřebujete pořídit dětské hřište nebo bazén? Potřebujete pomoci s údržbou stávajícího? Využijte služby AZtechnika.cz a očekávejte pouze profesionální přístup!

Zahradní domky - když potřebujete na zahradě suché místo

Už od pradávna lidé řešili problém - kam složit hlavu, kam uložit potraviny a jiný materiál při nepříznivém počasí. V naší moderní době řešíme i více odpočinek. Potřebujeme zahradní domy, zahradní altány, přístřešky na auta. Kde takové věci sehnat? Doporučujeme webové stránky http://zahradni-altanky-domky.cz/. Zde se na zahradní domky a další přístřešky specializují s působností po celé ČR. Třešinkou na dortu je doprava zdarma kamkoliv po ČR!