Dekorace

Dekorace, bytové dekorace, bytové doplňky nebo dekorativní osvětlení... Zde se dozvíte jakou vybrat dekoraci k různým příležitostem, jak vyzdobit dětský pokoj, aby se tam váš miláček cítil dobře, kde koupit bytové doplňky , na Vánoce vyřešit Vánoční osvětlení apod. Pro kutili zde najdete i jednoduché návody, jak si vyrobit dekoraci sami...

V předvánočním období u nás nejvíce čtete články o dekorativním osvětlení. Bez toho by snad ani Vánoce nemohly být. Zkuste letos trochu v tom předvánočním shonu zpomalit, sednout si, zklidnit se a představit si ta úžasná vánoční světýlka a atmosféru, kterou vytvoří! Užijte si letos Vánoce s kvalitním dekorativním osvětlením.

 

Jak vyrobit zahradní dekoraci - sochu kapra

Udělejte si i vy takovou zahradní dekoraci. Chce to trochu šikovnosti a ostrou pilu :-)

Jaké osvětlení pro párty stan?

Nejčtenější

Blíží se narozeninová párty, párty stan už máte a přemýšlíte o jeho dekoraci? Nejlepší dekorací pro párty stan je vhodné osvětlení. Obvzláště pokud se narozeninová párty bude konat ve večerních hodinách. Vhodné párty osvětlení vaši párty doslova rozsvítí!

Umělé květiny trvale ozdobí každý interiér

Umělé květiny
Zařizujete nové bydlení? Umělé květiny – tady bychom dnes mohli začít, neboť tato dekorace prožívá svou renesanci. Ano, živé květy jsou působivé a dokonalé, ale je s nimi spoustu práce s nejistým výsledkem.

Co je stupeň krytí u vánočního osvětlení

Přichází důležité období Vánoc a s tím se blíží naše potřeby dekorovat naše bydlení krásným osvětlením, které atmosféru Vánoc výborně doladí. Ať už jsou naše důvody k nákupu osvětlení zpříjemnit si interiér nebo potřeba vidět závistivé pohledy sousedů, je třeba zakoupit takové osvětlení, které v daném prostředí vydrží a pro uživatel bude bezpečné. Každé vánoční osvětlení musí mít požadovaný stupeň krytí. Co je stupeň krytí a jaký zvolit se dozvíte níže...

Vánoční světýlka vesele blikají o Vánocích

Skoro v žádné české domácnosti o Štědrém dni nechybí stromeček okrášlený vánočními světýlky. A kdo si tradici zdobení vánočního stromečku vymyslel? To se přesně neví, ale uvádí se i jméno opata Kolumbána z Luxeuilu, který žil v 6. století.

Vánoční stromeček-Vánoční strom-Vánoční stromek-skvělá tradice

Ohlédneme-li se do historie, tak zjistíme, že zvyk zdobení vánočního stromečku je nedávný a dostal se k nám z německy mluvících zemí teprve v 18. století.  Podle brémské kroniky již v roce 1570 tovaryši obcházeli domy svých členů a zvali je na vánoční besídku, kde v sále uprostřed stál vánoční stromeček. vianočný stromček.

Jaké vánoční dekorativní osvětlení?

Světelný kabel nebo-li LED hadice se zalitými světelnými zdroji jsou vhodné pro  lemování budov a střech a určitě patří mezi dokonalé vánoční dekorativní osvětlení, a pokud si chcete vytvořit nějaký zajímavý vánoční ornament, můžeme vám tento výrobek jen doporučit. Tradice Vánoc nezanikla ani v internetové době, a lidé nadále touží si tento výjimečný svátek, co nejvíce užít.

LED světelný vánoční řetěz - jaký je nejlepší?

Světelný řetěz nebo-li LED řetěz se zalitými světelnými zdroji jsou vhodné pro  lemování budov a střech, a pokud si chcete vytvořit nějaký zajímavý vánoční ornament, můžeme vám tento výrobek jen doporučit. Tradice Vánoc nezanikla ani v internetové době, a lidé nadále touží si tento výjimečný svátek, co nejvíce užít.

LED hadice / Světelné hadice a kabely

Světelný kabel nebo-li LED hadice se zalitými světelnými zdroji jsou vhodné pro  lemování budov a střech, a pokud si chcete vytvořit nějaký zajímavý vánoční ornament, můžeme vám tento výrobek jen doporučit.