Zahradní nábytek

Zahradní posezení a bezva relax - tady se prostě bez zahradního nábytku neobejdete. Zahradní nábytek na t-stany.cz to je to správné místo, kde vám poradí, jaký zahradní nábytek je ten nejlepší právě pro vás.


 

Venkovní zahradní nábytek v ohromujícím výběru skladem.

 

Bezúdržbový zahradní nábytek? Jde to!

Mezi zahradní nábytek, který je naprosto bezúdržbový patří plastový zahradní nábytek. Další výhodou je výborná cenová dostupnost. Plastový zahradní nábytek určitě není tak hezký jako například dřevěný, má ale své příznivce...

Když si není kam sednout aneb Vybíráme zahradní nábytek

Procházka v parku, dýchání čerstvého vzduchu a spálení pár tisíc kalorií. Někdo by řekl ideální výlet. Jiní si ale rádi odpočinou, posedí a dají si svou svačinu, k tomu ideálně poslouží trávník, pro nás náročnější pak parková lavička. V tomto článku se podíváme na výběr části městského mobiliáře, konkrétně si řekneme, jak vybírat zahradní nábytek, zahradní stoly, parkové lavičky a odpadkové koše.

Sedací vak CRAZYBAG - recenze

Sedací vaky neboli pytle nabízejí pohodlné, moderní, neformální sezení. Přinášíme pro vás recenzi sedacího pytle CRAZY BAG, který za dostupnou cenu nabízí italský design a je vhodný i ven třeba k bazénu...Čtěte více...

Pohoda, klídek, lehátko (zahradní) …

Miluji léto! Nejen, že se nemusíme ven nabalovat jako „pumpy“, ale začíná čas dovolených a relaxace. A když už dovolená skončí, jsou tu pořád slunečné víkendy, o kterých se dá jet na chalupu. Pro naši rodinu takové víkendové stěhování na nedalekou chalupu znamená klid, pohodu, relax, žádné vyvařování, ale voňavé a chutné grilování a stolování převážně venku na terase.

Vysoce kvalitní dřevěný zahradní nábytek

Ivan Mládek zpívá, že nejkrásnější období je patrně podzim. Podzim může být i nejvhodnější období na nákup dřevěného zahradního nábytku. Výrobci zlevňují své zboží a Vy máte možnost si za skvělé ceny pořídit komfortní dřevěný zahradní nábytek nebo zahradní nábytek z jiného materiálu jako je plast, kov, umělý a přírodní ratan. Mezi nejoblíbenější materiály řadíme dřevo a přírodní ratan. Zahradní nábytek z přírodního ratanu je velice vzdušný a mívá pěkné zaoblené tvary. Navíc je lehký a snadno přenosný – elegance na jedničku. Tento typ nábytku volí lidé, kteří často zahradní nábytek na zahradě stěhují do stínu.

Proč jsou silnovrstvé lazury tak oblíbené?

Silnovrstvé lazury jsou velmi oblíbené u výrobců oken, zahradního nábytku a jiných dřevěných výrobků pro venkovní použití. I zákazníci mají cca první dva roky z výrobku opatřeného silnovrstvou lazurou radost. Takové lazury ale mohou být časovanou bombou, jejíž následek je neopravitelná destrukce dřeva.

Mýtus o neškodlivosti vodou ředitelných barev při aplikaci

V článku se věnujeme škodlivosti nátěrových hmot při jejich aplikaci (nanášení). Je totiž velmi rozšířený mýtus o tom, že "co nesmrdí, neškodí". Opak je pravdou!

Odkud se vzaly sedací vaky

Nejčtenější

Sedací vaky a pytle patří jistě k fenoménu dnešní doby. Umožňují sezení takového druhu, které si můžete doladit sami (přesouváním kuličkové výplně) a tak nabízí neformální a moderní sezení. Kdo ale vynalezl sedací vak nebo kdo ho poprvé využil není úplně na 100% jasné. Více v článku...

Kvalitní zahradní lehátka klasické konstrukce

Pokud chcete na zahradě lenošit, relaxovat nebo se opalovat a nechcete ležet na zemi, budete potřebovat nějaká zahradní lehátka. Taková věc nemusí být drahá, když využijete lehátka klasické rámové konstrukce české výroby, která zaručuje jejich kvalitu.

5 neuvěřitelných designů zahradního nábytku

Každý člověk potřebuje chvíli odpočinku a pohodlí, aby mohli čelit náporu každodenních starostí. V těchto chvílích si takzvaně dobíjíme baterie, abychom se cítili svěží a relaxovaní. Někteří z nás využívají k odpočinku své zahrady a posezení v zahradním nábytku.