Zahradní kultivátor - bohaté příslušenství a doprava zdarma

Zahradní kultivátor vám spolehlivě nakypří tvrdou a udusanou půdu. Tento zahradní robot je opravdu dříč a fantasticky odvede svou práci.  Kultivátor! Malý lehce ovladatelný robot se čtyřdobým benzínovým motorem HONDA váží pouhých 9,53 kg. Zahradní kultivátor nekypří jen půdu, ale vydá za skladiště dalších strojů. Univerzálnost kultivátoru je ohromná.

Zahradní kultivátor - bohaté příslušenství a doprava zdarma

Máte možnost si k zahradnímu robotu přikoupit toto příslušenství. V první řadě nůžky na živý plot, které umožní lehké stříhání, vyrovnání a tvarování. Velmi oceníte i mechanické hrábě s 60 zuby z pružné oceli - pečlivě odstraňují mech, odumřelé části trávy a plevel. Rozčiluje vás plevel kolem chodníku? Tak již neohýbejte záda a pořiďte si čistič spár. Pluh/ kultivátor, ostří pluhu je vyrobeno ze speciální tvrzené oceli. V každé zahrádce využijete i sázečku/kypřič nebo aerátor trávy, který v drnech vytváří otvory a prořezává kořeny trav. Okraje trávníků květinových ostrůvků vám bezvadně ořeže ohraničovací nůž.  Odolný, jedinečný, spolehlivý! A vy ještě kultivátor nemáte doma?

Zahradní robot – nepostradatelný pomocník od jara do podzimu

Kultivátor je nenahraditelný pomocník! Jedinečným způsobem obdělá půdu i na těch nejproblematičtějších a neužších místech. Pro koho je zahradní robot určen? Všem – majitelům domů, chat, chalup, zahrádkářům s velkou i malou zahrádkou. Snadné použití! Ohromná energie! Kypřič opatrně zorává, aniž by porušil okolní půdu, navíc se dostává hluboko a skvěle půdu rozmělní. A díky malým rozměrům máte vždy tento úžasný zahradní robot po ruce.

Zahradní kypřič! Dopřejte své půdě vysokou kvalitu péče  

Zahradní kypřič zdolá snadno a rychle jakýkoliv typ půdy – čerstvou i tu nejtvrdší. Kultivátor je taková malá stavebnice, kterou si smontujete podle svých potřeb. Vysoka kvalita zahradního robotu se snoubí s efektním designem. Pokud si kultivátor objednáte v těchto dnech, tak zcela ZDARMA získáte ohraničovací nůž a podpěru. Poštovné taktéž zdarma, garantujeme doživotní záruku na zlomení nožů!