Kuchyně a kuchyňské linky

 

Už od dob neandrtálců byl oheň centrem veškerého dění, místo pro vaření a konzumování pokrmů. Takové místo se v dnešním světě lehce přetransformovalo v kuchyně, kuchyňské linky. I přesto, že většina z nás má v bytě i obývací pokoj, velmi často se stává, že se scházíme v kuchyni - kuchyňské linky, jídelny. A tak se kuchyně stává středem domácnosti, kde konzumujeme připravené pokrmy nebo jen rozprávíme s kamarády, přáteli. Proto chceme mít takový prostor co nejpříjemnější, nejpohodlnějí, nejkrásnější... Kuchyňské linky by měly být velmi příjemného designu, který bude zapadat do okolního interiéru.

Bohyní v kuchyni za každou cenu

Dámy, která z vás by nevěděla, že láska prochází žaludkem? A proto zkusme najít cestu, která nám muže našich srdci namotá kolem prstu bez dřiny a definitivně. Vždyť přeci není účel starat se o naše idoly tak úmorně, že jsme z toho strhané dřív, než nastane čas večer okouzlovat ještě i v ložnici.

Když novou kuchyň, tak i novou digestoř!

Kuchyňské digestoře – nezbytný doplněk v každé domácnosti. Nemoderní a nefunkční odsávače par jsou už naštěstí minulostí. Dnešní trh nabízí obrovské množství kvalitních výrobků. V našem internetovém obchodě naleznete přehlednou nabídku zboží za skvělé ceny. Nabízíme digestoře s možností odtahu nebo s recirkulací vzduchu.

Odsavače par - kvalitní odsávání především

Klasické, komínové, rohové, vestavné, podvěsné a další odsávače par naleznete v našem internetovém obchodě s tímto sortimentem. Tyto výrobky jsou velmi kvalitní – silný výkon a tichý hod a navíc i působí velmi esteticky díky modernímu designu. Stále platí pravidlo, čím je kuchyň větší, tím potřebujete odsávač par se silnějším výkonem.

Nejprodávanější ostrůvková digestoř EMPIRE VIP OD 711090

Pokud hledáte vhodnou ostrůvkovou digestoř, zkuste značku EMPIRE. Mezi zákazníky t-digestoře.cz se zařadila mezi nejprodávanější. Model EMPIRE VIP OD 711090 patří k nejprodávanějším ostrůvkovým digestořím vůbec..

Úsporné LED osvětlení i v digestoři

I v digestořích se myslí na úsporné osvětlení. Klasické nebo halogenové osvětlení (20-25W) se může nahradit LED osvětlením s příkonem pouhých 1,8W!...

Moderní kuchyňská linka v panelovém bytě

Nafotil jsem pro vás proměnu panelového bytu, kde při výměně za zděné jádro došlo i na novou moderní kuchyňskou linku.

Dvířka kuchyňské linky vedle trouby - co dělat, aby se teplem nezničila?

Může se stát, že se dvířka kuchyňské linky vedle trouby časem zničí. Stačí instalovat nenápadná kovová elka a dobrý design vaší kuchyňské linky se může výrazně prodloužit...

Jak efektivně využít prostor pod dřezem kuchyňské linky

Jeden ze způsobů jak využít prostor ve skříňce se dřezem například kuchyňské linky...