Luxusní domky a chatky se hodí na zahrady i do letních kempů

Luxusní domky a chatky se hodí na zahrady i do letních kempů

Zahradní domečky a domky už jsou dnes dostupné pro každého. Díky sníženým cenám společnosti Domky Herold si pořídíte novou chatku na zahradu či do kempu již od dvaceti tisíc korun. Bytelné luxusní domky, hravé dětské domečky i praktické domky na nářadí jsou pro svou stabilní konstrukci a užité materiály ideálním řešením sezonního bydlení i jednoduché stavby příbytku na zahradě. Stačí si jen vybrat konkrétní produkt, místo a nový zahradní domek na nářadí vám poslouží již tuto sezonu.

Dřevěné chatky, plechové domky na nářadí, sauny i skleníky

Zájemci o zahradní domky mají na výběr více druhů, kde nechybí dřevěná klasika, účelný nepromokavý plech, ani atypické stavby, jako je například Partytube. Avizované zahradní domky mají vícero použití, kdy jásat můžou například rybáři s pozemkem u vody, majitelé kempů či provozovatelé dětských heren a hřišť. Prodávají se také domky s funkcí prodejních stánků, garáže a přístřešky pro auta, altány, pergoly a boudy pro zvířata. K dispozici jsou rovněž skleníky, sauny, případně koupací sudy Hot Tub. Z pestré nabídky si vybere každý zájemce, kterému přes zimu vrtalo hlavou, jak v letních měsících oživit zahradu anebo prostory pro party. Vlastníci ubytovacích zařízení a kempů si vyberou pohodlnou chatku pro hosty a jejich děti, která svým komfortem naplní představy o romantické dovolené a vzrušujících prázdninách.

Úprava terénu před montáží chaty nebo zahradního domku

Pro stavbu domku není třeba nijak složitě budovat základy. Jako podklad se hodí udusaný štěrk nebo betonová deska. Při pokládce se postupuje následovně: nejprve se položí podlaha, na ni pak domek. V případě realizace stavby ve volném terénu se využívá zemních vrutů Bayos či Krinner. Podívejte se na web, kde je k dispozici názorné video pro pochopení montáže domku i zapouštění vrutů. Pokud zájemci o domek budou potřebovat pomoci s úpravou terénu, není problém. Zaměstnanci firmy se o betonování a udusání postarají za příplatek. Ceníky jsou k nahlédnutí na firemních webových stránkách.