Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek - jak už z názvu vyplývá, je určen do místností, kde se může setkat se zvýšenou vlhkostí. K takovým samozřejmě patří koupelny. I při sebelepším vytápění, větrání a jinými způsoby odstraňování vlhkosti, není možné krátkodobý styk s vodními parami zcela vyloučit. Odolnost koupelnového nábytku proti vlhkosti je tedy při výběru zcela primární kriterium ...

Co je nového ve světě obkladů?

Chcete si moderně zařídit koupelnu nebo předělat dle posledních trendů tu starou? Pak si nenechte ujít tento článek!

 

Kamenné umyvadlo - kousek pravěku ve vaší koupelně

Pokud potřebujete umyvadlo neotřelého a originálního designu - volte umyvadlo z přírodního kamene. Máte jistotu, že každý kus je originál! Díky svému vzhledu a vlastnostem pomůže z vaší koupelny vytvořit neopakovatelný unikát.

Jak pečovat o kamenné umyvadlo

I když by se mohlo zdát, že kamenné umyvadlo je tvrdé a nezničitelné, určitě vyžaduje údržbu. Pečování o kamenné umyvadlo je jednoduché ale nutné. Jedině při správném postupu nám umyvadlo z přírodního kamene bude dělat radost celá léta.

Bezpečně v koupelně pro celou rodinu!

Pokud nově zařizujete svou koupelnu, pak je třeba věnovat pozornost nejen kráse, ale také celkovému pohodlí a bezpečnému pohybu. Poradíme vám, čím komfortu a bezpečnosti dosáhnete!

Kvalitní nábytek do koupelny od Lebon s.r.o.

Firma Lebon s.r.o. byla založena už v roce 1996. Specializuje se na výrobu koupelnového nábytku včetně návrhu.

Sprchové baterie, masážní panely pro váš dokonalý relax

V případě, že máte v plánu rekonstrukci koupelny nebo jen toužíte udělat něco pro sebe, měli byste přemýšlet o správném výběru sprchové baterie. Dokonalá sprcha určitě přispěje k vašemu dobrému pocitu.

Je lamino vhodný materiál pro koupelnový nábytek?

Je i není!  Trochu divná odpověď, že ano... Ono to prostě jen záleží na výrobci nábytku... Čtěte dále.

Koupelnový nábytek "vícegenerační"

V současné době je velmi běžné použití více umyvadel v jedné koupelně.