Jaké osvětlení pro párty stan?

Nejčtenější

Blíží se narozeninová párty, párty stan už máte a přemýšlíte o jeho dekoraci? Nejlepší dekorací pro párty stan je vhodné osvětlení. Obvzláště pokud se narozeninová párty bude konat ve večerních hodinách. Vhodné párty osvětlení vaši párty doslova rozsvítí!

Jaké osvětlení pro párty stan?

Mohlo by se zdát, že realizovat osvětlení v párty stanu je cenově nedostupné a pro jednorázovou párty se nevyplatí. Opak je pravdou!

  • Osvětlení párty stanu vůbec nemusí být drahé
  • Použité osvětlení můžete využít i jinak - například pro vánoční období jako Vánoční osvětlení

Jak vytvořit levné osvětlení pro párty stan

Osvětlení pro párty stanK nejlevnějším a zároveň nejefektnějším osvětlením patří využití LED světelných řetězů. Ty mají i další výhody jako nízkou spotřebu a dlouhou výdrž. LED řetězy se snadno instalují po obvodu stěn párty stanu. V případě párty stanu větších rozměrů, můžete LED řetězy upevnit i na podpůrné sloupky. LED řetězy jsou naprosto bezpečné. Jsou napájeny přes transformátor. Fungují na bezpečných 12 V. Nemusíte mít tedy obavy, když si děti budou s řetězy trochu zlobit :-). Většina LED řetězů je vyrobena pro použití ve venkovním prostředí - déšť nevadí. (třída IP 44)

Osvětlení párty stanuDalší efektní a levnou možností osvětlení párty stanu jsou papírová svítidla (ke koupi v IKEA), které si snadno nabarvíte třeba barvou na látku. Uvnitř svítidla je umístěna klasická žárovka na 220 V. Takové osvětlení je třeba umístit v párty stanu vysoko (z dosahu dětí). Můžete využít vlasec a podobně. Papírové osvětlení vytváří intimní a romantickou atmosféru.

 

 

Další osvětlení vhodné pro párty stany hledejte zde v podkategorii příslušenství. K výběru je například:

Osvětlení pro párty stanOsvětlení pro párty stan určené pro venkovní použití. Osvětlení je vybaveno energeticky úspornými žárovkami. Můžete umístit nejen do párty stanu, ale třeba i na balkon nebo terasu...

 

Osvětlení párty stanuOsvětlení Garth vybavené 20 ti úspornými LED diodami...

 

 

 

Osvětlení pro párty stanVodě-odolné venkovní osvětlení (třída IP 44) včetně kabelu a zástrčky. Osvětlení je možné použít okamžitě. Je ideální jak na vnitřní tak i na venkovní použití. Můžete ho použít například k výzdobě zahrady, balkonu, domu, zahradního párty stanu...

 

 

Jak vybrat párty stan?

Mohlo by vás zajímat:

 - 14 tipů jak na párty v pohodě

 - 4 neduhy těch nejlevnějších párty stanů