Ložnice

 

 

Manželská postel se 4200 pružinami pro prince a vévodkyni

I členové královské rodiny potřebují někdé spát. Princ Wiliam a vévodkyně Kate si objednali stejnou manželskou postel jako v prvních letech manželství. Postel dokonce vyrobí stejná firma.

Dobrá konstrukce postele

Možná se stalo i Vám, koupili jste si pěknou postel, ta ale nebyla stabilní, při každém otočení vydávala vrzavé zvuky, dokonce takové, že to vadilo i sousedům v panelovém domě obvzláště v nočních hodinách. A kde je chyba? Každopádně v nevhodné konstrukci postele. Při výrobě postelí na míru jsem vymyslel úplně jednoduchý, naprosto stabilní, rozebíratelný a pevný spoj.

Na čem se dříve spalo

Postel je dnes byznys. Lidé na ní vykonávají ty nejpříjemnější činnosti - ať už mluvíme o spánku, relaxaci, intimitách, četbě, a v některých případech také “stolování”. To, že je postel prostorem pro tolik oblíbených činností, si velmi dobře uvědomují obchodníci. V důsledku jejich zájmu si dnes můžeme pořídit do postele téměř cokoli (potažmo téměř kohokoli). Jak to ale bylo v minulosti? Zajímá Vás, jak si stlali naši předkové?

Čalouněné postele - luxus do vaší ložnice

Diagnóza zní – insomnie. Dlouhodobá nespavost vede k depresi, malátnosti, zhoršená koncentrace, špatné pracovní výsledky, člověk je unavený a nevrlý.  Zahoďte léky proti depresi a bolesti do koše a pořiďte si luxusní čalouněné postele. Postel v jakékoliv podobě provází člověka od pravěku. Nechte se hýčkat!

Útulné prostředí – nábytek do ložnice

Ložnice patří mezi nejoblíbenější pokoje. Prožíváme zde noci plné vášně a příjemného odpočinku. Uspořádání ložnice vypovídá o nás samotných....

Nábytek a sestavy do moderní ložnice

Sháníte vhodný nábytek do své ložnice? Jelikož ložnice slouží jako odpočinková místnost, kde nabýváme síly do dalšího dne, tak výběr nábytku a doplňků nesmíme podcenit.