5 neuvěřitelných designů zahradního nábytku

Každý člověk potřebuje chvíli odpočinku a pohodlí, aby mohli čelit náporu každodenních starostí. V těchto chvílích si takzvaně dobíjíme baterie, abychom se cítili svěží a relaxovaní. Někteří z nás využívají k odpočinku své zahrady a posezení v zahradním nábytku.

5 neuvěřitelných designů zahradního nábytku

 

 

 

1. Kruhový venkovní nábytek EXTREMIS

Belgická společnost EXTREMIS představuje venkovní nábytek bílé barvy a kruhovitého tvaru. Takový venkovní nábytek představuje přímo oázu klidu. Zde se můžete setkávat s členy rodiny nebo přáteli a každodenně zažívat posezení s kávou, vínem a příjemnou konverzací. (Webové stránky výrobce: EXTREMIS)

2. Zahradní nábytek - romantická zavěšená houpačka MUA

Neuvěřitelné designy zahradního nábytku na Nábytek-dnes.cz

Zahradní nábytek určený pro romantické osoby, které chtějí sledovat západy slunce v blízkosti člověka, kterého milují. Zahradní nábytek MUA je ve tvaru srdce (propojené dvě části). MUA může být zavěšen na stromě.. (Webové stránky výrobce: YANKO DESIGN)

3. Zahradní nábytek HORCHOW

Neuvěřitelné designy zahradního nábytku na Nábytek-dnes.cz

Náš život ovlivňují různé formy umění. Na obrázku je zahradní nábytek vytvořený z kovu a laminátu. Konstrukce zahradního křesla dělá z nábytku skutečné umění. Takové zahradní křeslo dodá vaší zahradě osobitý styl a zvláštní atmosféru. (webové stránky výrobce: HORCHOW)

4. Krásný a luxusní zahradní nábytek

Neuvěřitelné designy zahradního nábytku na Nábytek-dnes.cz

Pokud žijete v blízkosti moře, zahradní nábytek dosahuje ještě jinou atmosféru, než na kterou jsme zvyklí z našich českých zahrádek. Na obrázku je krásný a unikátní zahradní nábytek. U někoho může evokovat staré římské vozy. Ano, je to propojení tradic a moderního designu. Pravdou je, že takový zahradní nábytek opravdu vytváří příjemnou, krásnou, až skoro povznášející atmosféru. (Výrobce: KETTAL)

5. Skládací a pohodlný zahradní nábytek za dřeva a umělého ratanu

Neuvěřitelné designy zahradního nábytku na Nábytek-dnes.cz

Rozkládací zahradní nábytek novozélandské společnosti s pohodlným polstrováním. Užitečný zahradní nábytek je ideální pro různé venkovní plochy jako jsou zahrady, bazény, restaurace. Budete si připadat jako v dřevěném salonku, kde si můžete pohodlně zdřímnout nebo se opálit, natočením střechy se před sluncem naopak ochránit nebo docílit bezvětrného místa. Zahradní nábytek je lehký a tím dobře přenosný díky kombinaci dřeva a umělého ratanu. (Ratanový zahradní nábytek) (Výrobce: STANDKORB)

Pro ještě pohodlnější venkovní posezení vyberte slunečníky, skládací přenosná křesílka, různé plážové podložky atp. v kategorii:

ZAHRADA