Sedací vak CRAZYBAG - recenze

Sedací vaky neboli pytle nabízejí pohodlné, moderní, neformální sezení. Přinášíme pro vás recenzi sedacího pytle CRAZY BAG, který za dostupnou cenu nabízí italský design a je vhodný i ven třeba k bazénu...Čtěte více...

Sedací vak CRAZYBAG - recenze

Sedací pytle Crazy Bag se na trhu nabízejí ve dvou velikostních variantách:

  1. Crazy Bag classic v rozměru 178x140cm
  2. Crazy Bag s označením outdoor v rozměru 188x140cm - ten disponuje navíc ještě praktickým popruhem, kterým si můžete sedací vak vytvarovat k ještě pohodlnějšímu sezení.

 

Povrch sedacího vaku

Všechny vaky Crazy Bag jsou vyrobeny z vysoce odolného Nylonu (to jsme i prakticky vyzkoušeli - viz závěr článku). Nylon má výhodu barevné stálosti, odolává UV záření, je snadno omyvatelný (díky tomu se hodí i na venkovní použití - případné nečistoty jako skvrny od jídla, pití, očistíte velmi snadno).

Kontrolovali jsme kvalitu švů. Ty jsou provedeny dvojitě. Nenašli jsme problém - viz fotografie. Švy byly na dvou testovaných kusech bez chyby.

Uzavření vaku

Aby se mohl vak naplnit nebo případně v budoucnu doplnit, je otevírací. Otevírání a zavírání je jištěno dvojitě. Nejprve klasickým zipem a dále kvalitním širokým suchým zipem. Suchý zip drží natolik dobře, že dítě se dovnitř ani nedostane - nebude mít dostatečnou sílu zip oddělit. Rozevřít suchý zip má potíže i dospělý, viz přiložené video:

Vnitřek vaku

Crazy Bag, jako většina jiných vaků, je naplněn polystyrénovými EPS kuličkami. To je asi nekompromisně nejlepší materiál pro sedací vaky. Množstvím náplně je možné ovlivnit výslednou tvrdost sezení..

CrazyBag barvy

Sedací vaky CrazyBag jsou nabízeny v deseti moderních barvách (cyan, orange, black, blue lagoon, yellow, scarlet rose, green frog, grey, golden rain a violet).

Koupit sedací vaky za nejlepší cenu na trhu

 

Mohlo by vás zajímat: Historie sedacích vaků