Samolepky na zeď na míru

Samolepky na zeď na míru

Samolepky na zeď jsou hitem již několikátý rok, dokážou bez větších zásahů oživit místnost a dodat stěně šmrnc. Bez nutnosti nové výmalby se dá oživit jakýkoliv pokoj v domě a hotovo je raz dva. Stačí najít motiv, který se vám líbí, sami či s pomocníkem jej opatrně aplikovat na zeď, aby se nevytvořily záhyby a bublinky, vyhladit a je to.

Přizpůsobte velikost a barvy vašemu přání

Líbila by se vám nálepka na míru? Není problém. Na webu dekolepky.cz můžete velikost a barevné provedení samolepky přizpůsobit vašim přáním nebo si vytvořit motiv vlastní. A i když se jedná o tvorbu na zakázku, expedice probíhá maximálně pátý pracovní den. Výrobou samolepek na zeď se společnost zabývá již od roku 1998, má tedy bohaté zkušenosti.

Přirozený výsledný efekt

Cílem je, aby samolepka na zdi vypadala přirozeně, jako kdyby byl motiv na stěně namalován. Proto se pro výrobu využívají speciální samolepící folie určené pro interiér, a navíc s matným povrchem, což vypadá nejlépe. Důležitá je i kvalita folie a její dlouhá životnost. Lepit se dá nejen na stěny, pořídit můžete i samolepky na nábytek, které povrch nepoškodí.

Výběr ze čtyřiceti odstínů folie

Samolepky je dobré vybírat nejen podle toho, která barva je vaše oblíbená, ale i podle kontrastu se stěnou a celkového ladění interiéru. V nabídce je čtyřicet odstínů folie, takže určitě najdete ty pravé odstíny. Abyste si byli jisti, před nákupem si můžete v náhledu nasimulovat barvu vaší stěny a vidět, jak bude vypadat se zvoleným odstínem samolepky. Pokud by se vám efekt nepozdával, můžete barevné řešení ještě pozměnit.

Jaký motiv zvolit?

Na stěny se hodí motivy zvířat, rostlin, abstraktní motivy, siluety i ornamenty. Jiný obrázek se bude dobře vyjímat v dětském pokoji, odlišný zase v předsíni, nenechte se ale svazovat tím, co je běžné, řiďte se vlastní intuicí a fantazií. A to se týká i rozměrů samolepek, není problém vyrobit i obří velikost přes celou stěnu, pokud si to budete přát. Lepení pak bude o něco náročnější a potřebovat budete pomocníky, někdy je lepší rozdělit motiv na několik dílů, výroba ale problém není. Samolepky na zeď levně a zcela podle vašich představ, to jsou dekolepky.cz.