LED hadice / Světelné hadice a kabely

Světelný kabel nebo-li LED hadice se zalitými světelnými zdroji jsou vhodné pro  lemování budov a střech, a pokud si chcete vytvořit nějaký zajímavý vánoční ornament, můžeme vám tento výrobek jen doporučit.

LED hadice / Světelné hadice a kabely

V našem internetovém obchodě si v sekci Vánoce můžete vybrat nejen délku, ale i barvu.  Nabízíme dvě varianty - LED světelné kabely a žárovkový světelný zdroj. Pro venkovní použití doporučujeme LED variantu, neboť LED hadice je mnohem odolnější a s větší životnosti, zajisté oceníte i nízkou spotřebu.

LED hadice / Světelné hadice a kabely na T-zboží.cz


Kouzlo vánoční podpoří kvalitní LED hadice s bílým světlem


Bílé světlo to je jen pojem, neboť jako takové samo o sobě neexistuje a jde pouze o směs všech vlnových délek v celém viditelném spektru barev a blíží se tak skoro k monochromatickému světlu. Z tohoto důvodu se jedná o špičkový světelný zdroj, který se využívá pro další barevné aplikace jako je semafor, signalizace a designové, nebo scénické osvětlení. A vy toto všechno můžete mít doma za skvělé ceny. Nabídka LED vánočního osvětlení je široká – hadice, světelné řetězy, světelné krápníky a rampouchy, světelné závěsy, světelné sítě, různé světelné motivy (hvězdy, sněhuláci, zvonky a další) a světelné dekorace, kdy se jedná o světelné girlandy, umělé vánoční stromky, větvičky, keříky, stromčeky apod.

Doporučujeme recepty na vánoční cukroví


Světelné hadice a kabely do každé rodiny


Cena světelných kabelů se v našem e-obchodě pohybuje od čtyř stovek do jednoho tisíce koruny, záleží jen na vaší volbě, kde chcete tuto světelnou dekoraci umístit. A na co je třeba brát zřetel při výběru vánočního osvětlení? Proč se snažíme upřednostnit LED světla? Nejen pro výše uvedené vlastnosti, ale především se ohlížíme na naše životní prostředí. Neúsporné žárovky si jen žádají tuny uhlí, a přitom víc hřejí, jak svítí.