Umělé květiny trvale ozdobí každý interiér

Umělé květiny
Zařizujete nové bydlení? Umělé květiny – tady bychom dnes mohli začít, neboť tato dekorace prožívá svou renesanci. Ano, živé květy jsou působivé a dokonalé, ale je s nimi spoustu práce s nejistým výsledkem.

Umělé květiny trvale ozdobí každý interiér

Živé rostlinky nemohou dělat parádu v ložnici ani v pokoji alergika, zatímco umělé květiny se hodí do všech prostor, kde se stanou efektní součástí vašeho domova. Nevadnou, nerostou, neodpadávají lístky – radost na ně pohledět i po deseti a více letech.


Umělé květiny – propracované detaily


Umělé květiny nejsou výdobytkem moderní doby, ale objevily se již ve staré Číně a Řecku, kde se vyráběly ze zlata a porcelánu. Současní výrobci umělých květin si opravdu dávají záležet na každém detailu. Hedvábné okvětní lístky okouzlují svou originalitou včetně nedokonalostí spojené s přirozeným růstem rostlin. Zažloutlý list, nerozvinuté poupátko – propracované detaily berou dech a dělají z jednotlivé umělé květiny jedinečný skvost, který se již v dnešní době nenazývá kýčem. Ano, za umělé květiny se nemusíte stydět, neboť se jedná o umělecké dílo s ohledem na nuance, které vyzdvihují moderní výrobní technologii.


 Umělé květiny – kvalita na jedničku


 Imitace živých rostlinek dokonale podtrhne každý interiér. Umělé květiny mají spoustu výhod proti živým rostlinkám – nemusíte je zalévat, hnojit, měnit květináče, jednoduše vám odpadají denní povinnosti s pěstováním květin. Autentičnost umělých květin je unikátní a skutečně většina z nich je od originálů k nerozeznání. A stejně jako živé tak i umělé květiny mají pozitivní vliv na člověka. Co víc! Nenapadají je škůdci, kteří se vám poté rozlézají po bytě. Velmi jednoduchá údržba. Některé druhy jen lehce osprchujte vlažnou vodou, jiné stačí otřít vlhkým hadříkem. Neprodukují CO2, takže jsou vhodným estetickým prvkem i do ložnice. Umělé květiny se hodí do všech prostor  –  kuřácké, nemocnice apod.