Revoluce v pěstování rostlinek na okně

Revoluce v pěstování rostlinek na okně

Každý z nás má jiný styl života, ale všichni rádi zvelebovat naše bydlení a přinášíme do nich prvky, které je udělají opravdu originálními. To si uvědomují i ​​designéři snažící se neustále navrhovat nové a zajímavé interiérové ​​doplňky, které ohromí svým vzhledem, funkcí, ale i revolučnosti. Seznamte se s květináčem splňujícím všechny tři zmíněné podmínky.

Určitě i vy pěstujete několik rostlin na okně. Většinou jsou to muškáty, orchidej, případně bylinky. Oblíbený zahrádkářský nebo dámský magazín vám už určitě řekl, jak se o tyto rostlinky starat, ale rozhodně vám nepředstavil stylový květináč na jejich pěstování na okně Livi. Právě proto to uděláme za něj.

S Livi si vytvoříte vertikální zahrádku na okně či na lednici

Květináč Livi je určen k vytvoření vertikální mini zahrádky v interiéru, a to právě na okně. Samozřejmě, i na jiných místech, které nabízí vaše bydlení - na lednici, zrcadle či stěně. A to díky jeho čtyřem přísavkám s aplikovanou speciální nano technologií a z ní plynoucí schopností dokonale přilnout na jakýkoliv hladký povrch. Květináč Livi je vzhledem ke své velikosti vhodný pro pěstování menších rostlinek, ideální kuchyňských bylinek, které tak budete mít vždy po ruce.

Design ideální pro moderní interiéry a materiály i pro ekologické lidi

Livi má zajímavý tvar, který dokonale zapadne do každého moderního interiéru. Navíc je dostupný hned v několika atraktivních barvách - například bílé, modré, růžové, žluté, oranžové či fialové. Potěší i milovníky ekologie, protože je vyroben výhradně ze 100% recyklovatelného materiálu.

Zajímají vás i další inspirace, které můžete zužitkovat i u vás doma. Sledujte magazín inByvanie.sk a jeho nové články se spoustou trendy nápadů pro bydlení.

Zdroj Foto: Kickstarter.com