Nejprodávanější ostrůvková digestoř EMPIRE VIP OD 711090

Pokud hledáte vhodnou ostrůvkovou digestoř, zkuste značku EMPIRE. Mezi zákazníky t-digestoře.cz se zařadila mezi nejprodávanější. Model EMPIRE VIP OD 711090 patří k nejprodávanějším ostrůvkovým digestořím vůbec..

Nejprodávanější ostrůvková digestoř EMPIRE VIP OD 711090

Ostrůvkové digestoře

T-digestore.cz

Ostrůvkové digestoře (odsavače par) se využívají v kuchyních, kdy je varná deska součástí ostrůvku umístěneho ve volném prostoru. Při montáži ostrůvkové digestoře je třeba dostatečně zesílit konstrukci stropu. Ostrůvková digestoř totiž něco váží. U stropních konstrukcí ze sádrokartonu je nutné na toto myslet už při "hrubé stavbě"

Co znamená EMPIRE ve světě digestoří a odsavačů par?

EMPIRE je privátní značkou společnosti Čekoimport. Ta funguje úspěšně v ČR už 14 let. EMPIRE digestoře a odsavače par jsou z kvalitních komponentů vyrobených výhradně v Evropské unii. Digestoře Empire se vyznačují bezkonkurenčním poměrem cena-výkon.

Parametry ostrůvkové digestoře (odsavače par) EMPIRE VIP OD 711090

- maximální výkon 840 m³/h (5 Pa), 5 rychlostí - hlučnost při max. výkonu je 58 dB(A) - hlučnost při běžně užívaných výkonech (1. a 2. rychlost) je 44 a 49 dB(A) - odsávací jednotky mají individuálně vyvažovanou turbínu - motory jsou opatřené vratnými tepelnými pojistkami (při přetížení motoru vypne, po jeho vychladnutí opět sepne) - elektronické ovládání s LED displejem - dálkové ovládání – zdarma dálkový ovladač i s bateriemi - nastavitelný časovač v rozsahu 10 až 60 minut - indikace nutnosti vyčištění tukových filtrů a výměny uhlíkových filtrů - kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce - výstupní průměr 150 mm – zdarma přiložena redukce 150 mm / 120 mm a zpětná klapka - možnost práce v odtahovém i v recirkulačním režimu. Pozn. Tvar a barva dálkového ovladače se může od vyobrazení lišit.

Digestoř koupíte zde. Využijte akci KUPÓN a nakupujete za nejlepší cenu na trhu!