Odsavače par - kvalitní odsávání především

Klasické, komínové, rohové, vestavné, podvěsné a další odsávače par naleznete v našem internetovém obchodě s tímto sortimentem. Tyto výrobky jsou velmi kvalitní – silný výkon a tichý hod a navíc i působí velmi esteticky díky modernímu designu. Stále platí pravidlo, čím je kuchyň větší, tím potřebujete odsávač par se silnějším výkonem.

Odsavače par - kvalitní odsávání především


Klasické, komínové, rohové, vestavné, podvěsné a další odsávače par naleznete v našem internetovém obchodě s tímto sortimentem. Tyto výrobky jsou velmi kvalitní – silný výkon a tichý hod a navíc i působí velmi esteticky díky modernímu designu. Stále platí pravidlo, čím je kuchyň větší, tím potřebujete odsávač par se silnějším výkonem. Jak je patrné z naší nabídky, tak kuchyňské digestoře se pyšní efektním, nadčasovým vzhledem díky kombinaci skla a oceli.  Trh nabízí velké množství druhů. Vyhovuje vám více odsávač par s filtrem nebo odtahem? Nebo si chcete objednat nástěnný odsávač s tichým chodem a obvodovým odsáváním?

Veškeré typy odsavačů par oblíbených značek CATA a EMPIRE


Odsávače par – moderní design


 Odsávače par s odtahem doporučujeme pro větší kuchyně, neboť mají vyšší účinnost a čisti maximálně efektivně. Odsávače par s filtrem nepotřebují vnější vývod, a proto se dají umístit na jakémkoliv místě. Filtry vně odsávače vzduch vyčistí a navrátí zpět do prostoru.  Filtry jsou omyvatelné nebo uhlíkové, ty se musí po nějaké době vyměnit nebo můžete zvolit novou technologii zvanou Perimetr, která odsává páry po obvodu a má sníženou hladinu hluku.


Efektní odsávače par za skvělé ceny


Při koupi odsávače par je dobré se poradit s odborníkem a zeptat se na správnou instalaci. Dovolíme si několik základních rad při instalaci digestoře. Odsávač par musí být vyrovnán s varnou deskou, s minimální vzdáleností od sebe 65 cm u elektrických desek a u plynových se doporučuje ještě o pět centimetrů větší vzdálenost; maximální vzdálenost 75 cm. Vhodnější je rovné odtahové potrubí se stejným průměrem jako výstupní otvor. Odsávače par by měly být instalované stranou od proudění vzduchu a nasávaný vzduch nesmí být přiváděn do stejného potrubí, které již slouží pro odvod výparů z jiných zařízení.  V našem specializovaném internetovém obchodě naleznete kvalitní vzduchotechniku pro váš lepší domov.