Když novou kuchyň, tak i novou digestoř!

Kuchyňské digestoře – nezbytný doplněk v každé domácnosti. Nemoderní a nefunkční odsávače par jsou už naštěstí minulostí. Dnešní trh nabízí obrovské množství kvalitních výrobků. V našem internetovém obchodě naleznete přehlednou nabídku zboží za skvělé ceny. Nabízíme digestoře s možností odtahu nebo s recirkulací vzduchu.

Když novou kuchyň, tak i novou digestoř!

 
Kuchyňské digestoře – nezbytný doplněk v každé domácnosti. Nemoderní a nefunkční odsávače par jsou už naštěstí minulostí. Dnešní trh nabízí obrovské množství kvalitních výrobků. V našem internetovém obchodě naleznete přehlednou nabídku zboží za skvělé ceny. Nabízíme digestoře s možností odtahu nebo s recirkulací vzduchu. Rozhodujícím faktorem při nákupu odsávače par je jeho výkon a ten by se měl odvodit od velikosti kuchyně. Pro propojenou kuchyň s obývacím pokojem doporučujeme výrobek s výměnou až 700 metrů krychlového vzduchu.


Moderní kuchyňské digestoře


Jak vybrat správné kuchyňské digestoře? Při nákupu rozhodně nedoporučujeme si vybírat odsávač par, podle moderního designu, ale podle výkonu. Ovšem pozor – se stoupajícím výkonem roste i hlučnost zařízení. Tady je třeba si zkontrolovat, zda uvedené decibely na výrobku neplatí pouze při nižším stupni odsávaní. Optimální hlučnost nesmí přesáhnout 56 decibelů. Moderní kuchyňské digestoře jsou s hlučností 40 decibelů, ale i s téměř neslyšitelnými 28 decibely – vše je odvislé od ceny. Od levného odsávače par nemůžeme očekávat žádné zázraky. Při koupi těchto výrobků je nejlepší se poradit s prodejcem ne-li přímo s výrobcem.


Kuchyňské digestoře – jedinečná kvalita a cena


Vybíráme kuchyňskou digestoř! V malých kuchyních, kde není mnoho místa, se vám bude nejlépe hodit podvěsný typ, který se instaluje přímo pod skříňky. Odsávače par většinou mají plochý tvar, a proto v kuchyni svým vzhledem nenarušují celkový dojem. Dokonce některé kuchyňské digestoře ani nerozeznáme od desénového osvětlení. Trh nabízí i odsávače par, které se namontují do moderního lustru, kde jsou velmi nenápadné. Máte-li situovanou kuchyň do ostrůvku, tak na vzhledu kuchyňské digestoře bude velmi záležet. Neváhejte nás kontaktovat v kterýkoliv den a hodinu, pokud se rozhodnete pro nákup odsávače par v našem eshopu.

Jak vybrat digestoř?