Bezpečně v koupelně pro celou rodinu!

Pokud nově zařizujete svou koupelnu, pak je třeba věnovat pozornost nejen kráse, ale také celkovému pohodlí a bezpečnému pohybu. Poradíme vám, čím komfortu a bezpečnosti dosáhnete!

Bezpečně v koupelně pro celou rodinu!

Aby byla vaše koupelna k užívání nejen pohodlná, ale také praktická, je třeba volit koupelnový nábytek funkční i kvalitní. Pomůžeme vám v otázce, jak navrhnout vybavení své koupelny?

 

Čistota v koupelně je důležitá!

 

Pokud si chcete, aby vás udržování čistoty v koupelně stálo málo času i námahy, pak si dobře promyslete výběr koupelnového nábytku. Jistě víte, že čistit pouze zrcadlo nestačí, pořiďte si tedy nábytek, jehož povrch bude vyrobený z materiálu ošetřeného antibakteriálním vrstvou. Díky tomu se na umyvadle nebo třeba na závěsné skřínce nebudou držet nečistoty a z velké části se zamezí rozmnožování bakterií.

 

OBRÁZEK 1 s popisem: Čistit pouze zrcadlovou plochu nestačí, proto si koupelnu nábytkem opatřeným antibakteriálním povrchem!

 

Neuklouznout!

 

Jistě znáte ten nepříjemný pocit leknutí, když vám uklouzne noha na mokré dlaždici. Předejděte pádu a vybavte svou koupelnu kvalitními dlaždicemi, které budou mít protiskluzový povrch, nebo si do koupelny kupte koberečky, které doladí design koupelny a vás ochrání před uklouznutím.

 

Děti v domácnosti? Žádný problém!

 

S příchodem dětí do domácnosti přichází také starost o jejich bezpečí, zvláště koupelna je pak místem, kde si nemůžete dovolit nechat dítě bez dozoru. Pro větší klid je důležité mít v koupelně několik vychytávek, které možným karambolům pomohou předejít.

 

Opaření nehrozí!

 

První věcí je nebezpečí opaření horkou vodou, právě z toho důvodu vybavte vanu nebo sprchový kout termostatickou baterií s bezpečnostní pojistkou, která vám umožní nastavit teplotu vodu.

 

Toaleta se může stát místem úrazu!

 

OBRÁZEK 2 s popisem: Záchodové prkýnko s technologií pomalého dopadu zajistí bezpečí i pohodlí.

 

I obyčejné záchodové prkýnko může způsobit svým dopadem úraz. Své děti proto chraňte speciálním záchodovým prkýnkem, které je vybaveno ‘’pomalým dopadem’’. Tato technologie se osvědčila už v mnoha domácnostech!

 

 

Je vaše koupelna bezpečná? Vyberte si koupelnový nábytek Le Bon, který splňuje vaše nároky na bezpečnost i vzhled!