Sprchové baterie, masážní panely pro váš dokonalý relax

V případě, že máte v plánu rekonstrukci koupelny nebo jen toužíte udělat něco pro sebe, měli byste přemýšlet o správném výběru sprchové baterie. Dokonalá sprcha určitě přispěje k vašemu dobrému pocitu.

Sprchové baterie, masážní panely pro váš dokonalý relax

Termostatické baterie ušetří vodu i elektrickou energii


Říká se, že kdo jednou vyzkoušel sprchování s termostatickou baterií, už nechce jinou. Termostatické baterie nabízejí ušetření vody a energie v řádu desítek procent. Taková baterie výrazně přispívá ke komfortu uživatele. Dokáže vyrovnat tlaky v potrubí a výkyvy v teplotě vody. S termostatickou baterií si můžete být jisti, že vám z kohoutku poteče voda pouze takové teploty, kterou si sami nastavíte. Jednoduchost obsluhy činí z termostatické baterie optimální řešení hlavně pro sprchové kouty a vany. Regulace teploty vody proběhne během několika vteřin. Většina termostatických baterií dokáže hlídat teplotu vody s přesností ± 1°C. Nákup termostatické baterie můžeme bez obav doporučit.


Masážní sprchové panely pro ještě větší komfort při sprchování


Komu nestačí jen záruka teploty vody pomocí termostatické baterie, měl by přemýšlet o masážním sprchovém panelu. Ten se od obyčejné sprchy liší v možnosti masáží pomocí přídavných trysek. Panely se poslední dobou zabydleli v našich koupelnách. Sprchové panely jsou totiž cenově dostupné, nabízejí se v mnoha barevných a materiálových provedení. Hodí se tak do designu každé koupelny. Objednejte si masážní sprchový panel. Uvidíte, že nebudete litovat! Nechte si uvolnit ztuhlé svaly po náročném dnu v práci. Nechte se příjemně odreagovat. Jemné masáže pomocí sprchového panelu opravdu pomáhají!


Poradíme jak relaxovat


Zajímají vás další možnosti jak odpočívat, neřešit každodenní starosti? Přečtěte si článek jak relaxovat na http://www.muzskystyl.cz/.

Mohlo by vás zajímat: Je lamino vhodný materiál do koupelny?