Kvalitní nábytek do koupelny od Lebon s.r.o.

Firma Lebon s.r.o. byla založena už v roce 1996. Specializuje se na výrobu koupelnového nábytku včetně návrhu.

Kvalitní nábytek do koupelny od Lebon s.r.o.

Jak navrhnout koupelnu?


Budete provádět rekonstrukci koupelny? Dnešní požadavky na koupelnu se zvyšují. Moderní koupelna by neměla být pouze krásná, ale také ergonomická, vše by mělo být po ruce. Koupelna je většinou tvořena malým prostorem, do kterého je třeba vměstnat mnoho věcí. Mnoho zákazníků je přesvědčeno, že návrh koupelny je jednoduchá věc. Bohužel se o realizovaných chybách zákazník dozví až po realizaci a odstranění bývá nákladné. Častou chybou například bývá nevhodné osvětlení zrcadlové skříňky, které spíše oslňuje, než pomáhá osvětlit upravovanou část obličeje a podobně….


Specialista pro návrh koupelny


Při návrhu koupelny neváhejte využít specializovaných poradců od firmy Lebon. Výhodou při návrhu koupelny je letitá zkušenost a hlavně možnost fyzické realizace. Firma Lebon veškeré výrobky vyrábí na území ČR = záruka kvality.


Závěsná skříňka do koupelny


Ihned po vaně nebo sprchovém koutu a umyvadlu přichází na řadu výběr koupelnového nábytku. Ten je většinou typický svými malými rozměry, promyšleným ukládacím prostorem a v případě závěsných koupelnových skříněk – zrcadlem. Spodní závěsné koupelnové skříňky je většinou třeba řešit společně s umyvadlem. Ne všechna umyvadla jsou totiž stejná, mají i různě řešené odpady. Nikdo přece nemá zájem prožívat problémy typu: nejde mi u koupelnové skříňky vysunout šuplík – naráží na sifon odpadu umyvadla.


Firma Lebon je tu pro vás


Lebon provozuje i elektronický obchod. Výběr vhodné koupelnové skříňky je zde hračkou. V nabídce jsou desítky řešení. Vyberte skříňku do koupelny od Lebon a těšte se na kvalitu a dokonalé provedení.

Mohlo by vás zajímat: Je lamino vhodný materiál do koupelny?