Manželská postel se 4200 pružinami pro prince a vévodkyni

I členové královské rodiny potřebují někdé spát. Princ Wiliam a vévodkyně Kate si objednali stejnou manželskou postel jako v prvních letech manželství. Postel dokonce vyrobí stejná firma.

Manželská postel se 4200 pružinami pro prince a vévodkyni

Mladý královský pár se stěhuje do nového sídla v Kensingtonu. Objednaná postel nese označení Natural choice 4500. Její zvláštností je luxusní počet pružin - plných 4200 ks (zkrátka jako pro princeznu). Manželskou postel vyrobí firma Healthbeds z Rotherhamu z Jižního Yorku. Provedení manželské postel bude s nebesy s důrazem na materiály - nesmí vyvolávat žádné alergie.

Postel není na naše české poměry příliš hezká. Do anglického interiéru se ale jistě hodí. Výsuvný úložný prostor je velmi praktický.

Firma Healthbeds byla založena v roce 1893. A od té doby vyrábí postele, které jsou zdravé a umožňují pohodový spánek. Healthbeds jsou profesionálně stavěné tradiční postele.


Vyberte manželské postele za super ceny s dopravou zdarma


Chceteli mít pevné zdraví, mějte dobrý spánek!

Spánek pomáhá naše tělo opravovat a obnovovat, omlazuje mysl a pomáhá zbavovat napětí. Pokud se nám nedaří dobře spát, následky se dostaví velmi brzy. Je těžké se soustředit, paměť není ideální, jsme ospalí, unavení a bez energie. Špatný spánek může mít mnoho důvodů. Nejjednodušší je změnit právě postel, rošty a matrace. Matrace ve staré posteli už nemusí poskytovat stejně doboru oporu pro naše tělo, přidají se neklid a bolesti. Důležité je i měnit postel s matracemi vzhledem k našemu věku. Matrace, která fungovala dobře, když nám bylo 20 už zaručeně nebude fungovat ve 40 atd...

Další "technický" problém, který může způsobit špatný spánek, jsou roztoči. Tyto malé mikroskopické bytosti se drží i v nejčistších obydlích. Rádi se drží ve špatně větraných matracích a peřinách. Roztoči mohou i způsobovat astma, různé ekzémy a související alergie...