Útulné prostředí – nábytek do ložnice

Ložnice patří mezi nejoblíbenější pokoje. Prožíváme zde noci plné vášně a příjemného odpočinku. Uspořádání ložnice vypovídá o nás samotných....

Útulné prostředí – nábytek do ložnice

Ložnice patří mezi nejoblíbenější pokoje. Prožíváme zde noci plné vášně a příjemného odpočinku. Uspořádání ložnice vypovídá o nás samotných. Způsob uspořádání nábytku do ložnice a udržování pokoje odhalí naše charakterové rysy. Je přirozené, že si každý člověk vytvoří oddychový pokoj dle svého obrazu a potřeb. Vzhled ložnice by měl být v souladu s naším věkem, pohlavím, sociálním postavením a dalšími faktory.

Spánek nás připravuje skoro o třetinu našeho života, tak bychom měli zařízení ložnice věnovat mimořádnou pozornost.

 

Moderní ložnice na T-nabytek.cz

 

Pokud právě zařizujete dům nebo byt, je vhodné oddechový pokoj orientovat na sever. Východní pokoje jsou sice ráno zalité sluncem, ale v letních dnech Vás mohou ranní sluneční paprsky poněkud obtěžovat. Západní pokoje jsou v letních měsících také velmi vyhřáté, a v dusném pokoji se Vám rozhodně nebude příjemně usínat. Moderní ložnice – trend dnešní doby, velká a pohodlná postel s kvalitní zdravotní matraci. Obří šatní skříně stěhujeme do šaten nebo předsíně, vládne v ložnici jednoduchý styl a dostatek prostoru, kde proudí čerstvý vzduch. Vítáme moderní postele, neboť skvěle zajišťují odvětrávání matrace i ze své spodní strany.

 

Sestavy ložnice! Vytvořte si tu svou oázu klidu

 

Ložnice bývá zpravidla první pokoj, který si zavčas snažíme vybavit pěkným nábytkem. Na trhu je nepřeberné množství sestavy ložnice. Kvalitní spánek a jedinečná regenerace organismu to je alfa omega při čerpání sil do dalšího dne. Ložnice slouží především ke spánku, a proto by měla být tato zóna velmi vzdušná a nezatěžkaná přebytečnými bytovými doplňky a nábytkem. Optimální rozměr ložnice pro dvojlůžkový pokoj je 12 m2 a pro jednolůžkový pokoj 8 m2. Pro ložnici je vhodný jeden vchod, přirozené osvětlení a odvětrávání pomocí okna.