Nábytek a sestavy do moderní ložnice

Sháníte vhodný nábytek do své ložnice? Jelikož ložnice slouží jako odpočinková místnost, kde nabýváme síly do dalšího dne, tak výběr nábytku a doplňků nesmíme podcenit.

Nábytek a sestavy do moderní ložnice

Moderní ložnice klade důraz na přírodní materiály. Volíme materiál z masivu, bavlněné povlečení bez příměsi umělých vláken, nezatěžujeme ložnici zbytečným nábytkem a doplňky, které nejsou vzdušné, a jen na nich ulpívá prach. Trend dnešní doby – jednoduchost, vzdušnost, střídmost a praktičnost. Postel je hlavním prvkem v každé ložnici a v menších místnostech mnohdy jediným. Koberec od zdi ke zdi vystřídala kobercová postelová předložka.

 

Ložnice sestavy – úžasný výběr

 

Lidé jsou ochotni za pěknou a pohodlnou ložnici vynaložit nemalé finanční prostředky. Ložnice sestavy volí zákazníci nejčastěji. Sestava nábytku zpravidla zahrnuje manželskou postel, dva noční stolky, šuplíkovou komodu a šatní skříň (ideální jsou skříně s posuvnými dveřmi). Pokud nemáte k dispozici dostatečný prostor, tak je velice efektní a praktická ložnicová stěna, kde v záhlaví postele jsou z obou stran a nad čelem úložné prostory. Nadstavce nad postelí v podobě obývací stěny poskytují velmi mnoho místa. Francouzský design se zde snoubí s vysokou kvalitou a skvělou cenou.

 

Moderní ložnice – trendy

 

Moderní ložnicový vzhled, docílíte volbou nábytku, kde je dřevo nebo imitace dřeva zkombinována se skleněnými čelními plochami. Noční stolky je vhodné zakoupit zároveň s postelí, aby ladily barvou, stylem a materiálem. Moderní ložnice – nestačí zakoupit jen luxusní nábytek, ale i vhodné doplňky, kde by mělo světlo hrát určitou roli. Centrální svítidlo a klasické lampičky na nočním stolku nahrazují bodovky efektně zakombinované do nábytku nebo do stěny, kde drobné svítidlo osvěcuje obraz či kusové obložení. Velký pocit pohodlí vyvolávají koberce s vyšším vlasem a běhouny z pravé kůže.