Zahradní párty stany - luxus dostupný pro každého

Pokládat otázku, zda rádi trávíte volný čas se svými přáteli je zbytečné. Češi si velmi oblíbili grilování a popíjení s rodinou nebo sami se sebou. Jen to vrtkavé počasí, to nám občas ztrpčuje život.  V dřívějších časech si lidé na soukromé a firemní akce zapůjčovali zahradní párty stany za nemalý poplatek. To je minulost. Proč utrácet zbytečně horentní sumy za výpůjčku, když si v našem internetovém obchodě máte možnost zakoupit zahradní párty stany za úžasné ceny? Naše stany nabízíme v moderních designech, různých velikostech a barevném provedení.  Oceníte nejen kvalitu, ale i stabilitu výrobku, snadnou montáž a možnost dokoupení náhradních dílů, jako jsou náhradní střechy a stojné nohy včetně bočnic, které vás dokonale ochrání před zvědavými pohledy sousedů.

Zahradní párty stany - luxus dostupný pro každého

Zahradní párty stany – luxusní garden party

Perfektní výběr párty stanů na T-zboží.czMokrá tráva a stolky z umělé hmoty nebo naopak příliš pálivé slunce nepřidá na pohodě při garden party.   Nepřízeň počasí v posledních letech se stalo i vašim strašákem a zvažujeme nákup zahradního párty stanu? Ano, na rodinné oslavy či firemní a společenské akce budete připraveni, pokud si včas objednáte kvalitní zahradní párty stan  v našem internetovém obchodě. Nabídka stanů je ohromná, ceny jedinečné. Všechny naše stany jsou vyrobeny z odolných a rezistentních materiálů. Dokonalý mobilní společník, který se u cestovatelů stává součástí výbavy na campingovou dovolenou.

Mohlo by Vás zajímat: nouzová oprava levného párty stanu


Kvalita na výbornou - zahradní párty stanyNaše veškeré výrobky jsou vyrobené podle platných norem a standardů nevyjímaje zahradní párty stany. Všechny plastové stany mají vodotěsné střechy a vyznačují se mimořádnou pevností, odolností a stabilitou.  Konstrukce je vyrobená z lehké hliníkové slitiny a rozloží ji jediným pohybem i technicky nenadaný člověk.   Jednoduché konstrukce mají i praktické využití - poslouží  k zakrytí grilu nebo dětského bazénu či techniky. Větší stany slouží lidem i jako garáže nebo jako dočasný sklad.