Zabaleno a zkompletováno. Bezpečně a ekologicky

Zabaleno a zkompletováno. Bezpečně a ekologicky

Balení a kompletace zboží, etiketování či skinování nikdy nebylo jednodušší. Má to ovšem jednu podmínku – musíte se obrátit na skutečné profesionály v oboru. 
To, že obal prodává, ví každý výrobce. Mnohé firmy do obalového materiálu dokonce vynakládají větší finanční prostředky než do výrobku samotného. Podle odborníků obal musí být výrazný, ale ne příliš agresivní. Potenciálního zákazníka jinými slovy nesmí odradit. Tzv. kompletace výrobků, k níž dochází na konci výrobního procesu, je tak nesmírně důležitým procesem, jejž rozhodně není na místě podcenit. Naopak. A pokud se na něj z různých důvodů necítíte, svěřte jej odborníkům. 

Profesionální balení s PROBAL KLADNO a.s

Profesionální balení a kompletace zboží včetně vytváření vícenásobných balení stejně jako etiketování a skinování je například součástí portfolia společnosti PROBAL KLADNO a.s., která se specializuje na balení a kompletaci zboží a dokonce v místě svého působení disponuje opravdu vlastními velkokapacitními manipulačními i skladovacími prostory.

Etikety jsou nejenom nositeli informací

Z dalších služeb společnosti jmenujme zatavování výrobků do tepelně smrštitelné fólie či nezbytné etiketování, neboli polepování obsahu zboží etiketami. Ty jsou hlavními nositeli informací o daném výrobku a zákazník se mnohdy na základě nich rozhoduje, zda si daný výrobek pořídí či nikoliv. Už jen z tohoto důvodu by proto etikety měly být jasné a čitelné. Etiketa ale může být i čistě reklamního charakteru s cílem na výrobek upozornit.

Žhavý trend současnosti – skinované balení

Z dalších služeb společnosti je na místě zmínit skinování. V podstatě se jedná o zcela revoluční technologii, v rámci které je výrobek zabalen do fyziologicky nezávadné fólie, jež jej do milimetru kopíruje – aniž by samozřejmě došlo k jeho poškození. Tento způsob nejenže dává maximálně vyniknout tvaru výrobku, ale také minimalizuje potřebu následných úprav etiketami. 

Zaměřeno na ekologii

Nutno dodat, že tato technologie je maximálně šetrná k životnímu prostředí. Při hoření fólie do ovzduší neunikají škodlivé plyny a výrobek ani neznečišťuje vodní toky. Takovýto obalový materiál má proto na současném trhu zelenou. Asi každý už ví, že to jsou právě nevyhovující obalové materiály, které jsou pro planetu zátěží. Právě ty by fólie vzniklá skinováním měla nahradit.