Vybudujte si zastřešení na zimu, zachrání vás mobilní plachtové haly

Vybudujte si zastřešení na zimu, zachrání vás mobilní plachtové haly

Podcenili jste situaci a nyní se na sebe zlobíte, že jste nevybudovali zastřešení, dokud byl ještě čas? Ať už potřebujete schovat úrodu, rozšířit sklad na vaše produkty nebo garáž pro vozový park, výborně vám poslouží průmyslové stany a mobilní skladovací haly.

Plachtové haly na první pohled nevzbuzují příliš důvěry, nicméně ve skutečnosti jsou doopravdy bytelné. Přežijí vítr, sníh i déšť, plachty jsou stálobarevné i pod náporem slunečního záření.

K čemu všemu jsou vhodné plachtové haly?

Mobilní plachtové haly jsou skvělé hlavně díky tomu, že je postavíte velmi rychle. Vyhnete se složitým stavebním pracím a zdlouhavé administrativě, zastřešení získáte během několika dnů.

Jelikož jde o mobilní skladovací haly, dají se snadno složit, ale i rozložit, přemístit či rozšířit. Jsou opravdu variabilní a to, co si vyberete nyní, není konečné řešení. Příští rok můžete halu klidně úplně odstranit, nebo naopak zvětšit. Z tohoto důvodu jsou mobilní haly velmi často využívány pro potřeby dočasného zastřešení, třeba právě přes zimu. Hodí se jako sklad, garáž či zastřešení výrobních prostor. Dovnitř se dá nainstalovat osvětlení, vytápění, klimatizace nebo kazetová podlaha.

Hala se dá půjčit jenom na zimu

Víte, že potřebujete zastřešení pouze na zimu? Pak je zbytečné plachtovou halu kupovat. I když jde o mnohem levnější řešení než postavení zděné budovy, pořád se jedná o jistou investici. Výhodným řešením je v tomto případě pronájem plachtové haly. Nabízí ho například společnost Argoservis.

Přes léto je zase velký zájem o skladové stany a jejich pronájem. Tyto stany se totiž dají využívat nejen jako skladové zastřešení, ale i pro pořádání nejrůznějších párty, svateb a venkovních akcí. I stany se pochopitelně dají půjčit, a to u již zmiňované společnosti Argoservis. Mobilní haly a stany si u nich ovšem můžete rovněž zakoupit.