Trampolíny pro děti - co s nimi na zimu?

Trampolíny patří pro děti k hitům každého léta. K té správné zábavě patří trampolíny větších průměrů. Díky své velikosti se umísťují výhradně ven a na zimu složené napříkad do garáže. Využijte nabídky trampolín, kde se už nepoužívají klasické šroubované spoje. Revoluční nápad výrobce dětských trampolín CRAZYJUMP je v použití T-spojek.

Trampolíny pro děti - co s nimi na zimu?

Nikdo nepochybuje, že koupě trampolíny pro děti je ta správná věc. A čím větší, tím lepší. To je vše v pořádku. Málokdo si ale uvědomí, že je třeba trampolínu na zimu někam složit. Správná trampolína by měla jít snadno nejen smontovat, ale i demontovat pro snadné zimní uložení. Nechcete přece trávit s montáží nebo demontáží dětské trampolíny několik hodin.


Přejít k výběru trampolíny na T-zboží.cz


Revoluční systém stavby trampolíny pouze s několika šrouby

Na snadnou montáž trampolíny myslel při výrobě výrobce CRAZYJUMP. Ten totiž jako jediný na trhu nabízí trampolíny smontovatelné pouze s minimálním množstvím šroubů. Řeč je o takzvaných "T - spojkách", které klasické šroubované spoje úplně nahradily. Nemusíte ale mít obavu, že by trampolína bez šroubů méně držela nebo podobně. Dětské trampolíny s T-spojkami jsou naprosto stabilní a bezpečné. Bezpečné jsou i díky provedení s ochrannou sítí.

T-spojky - revoluce při montování trampolín

Sestavení nebo rozebrání trampolíny na zimu trvá opravdu jen chvilku. Ve dvou lidech zabere 30 až 40 minut!