S prodejem nemovitosti vám pomůže férový realitní portál

S prodejem nemovitosti vám pomůže férový realitní portál

Nikoliv realitní makléř ani realitní kancelář, ale portál. Je v tom obrovský rozdíl. Portál si totiž nebude brát žádnou provizi, jediné, za co platíte, jsou služby konkrétních specialistů, jako právník, fotograf, copywriter. Nejspíš se budete divit, nicméně tyto profese při prodeji opravdu potřebujete.

Čím zaujmout mezi ostatními inzeráty? Stoprocentně by se vám to povedlo nízkou cenou. Jenže každý chce za prodej bytu či domu utržit co nejvíce a jistě ani vy nejste výjimkou. Díky pomoci portálu CINCINK můžete hravě zaujmout i něčím jiným a mezi ostatními inzeráty zazářit.

Správně nastavená cena je základ

U ceny ovšem ještě chvíli zůstaneme, protože pokud ji nastavíte špatně, jde o velkou chybu. V jednom případě se ošidíte, ve druhém o vaši nemovitost prostě nebude zájem. Samozřejmě ji můžete později snížit, ovšem vypadá to neprofesionálně. Lepší je trefit tu správnou již napoprvé. Mimochodem, dobré je vzít v úvahu také to, že kupující musí platit daň z prodeje nemovitosti, takže mu celková suma ještě naroste.

Nechte si cenu navrhnout

Jak byste určovali cenu? Laik dokáže nemovitost ohodnotit jen velmi těžko. Dost často se do ceny promítají subjektivní názory a pak vůbec neodpovídá skutečnosti. Proto si nechte raději zpracovat návrh ceny odborníkem. Stačí mu dodat patřičné podklady, ani se nemusí na dům chodit reálně dívat.

Inzerát musí být prostě jiný

CINCINK a jiné portály nabízí možnost nahrát inzerát zdarma, což vede k tomu, že se tam těch inzerátů objevuje doopravdy hodně. Jestliže mezi nimi chcete vynikat, je třeba udělat ten váš co nejvíce lákavý. Opatřit ho profesionálními fotografiemi, zahrát si na copywritera i marketingového specialistu. Máte tohle všechno v malíčku? Většina lidí ne.

Na inzerátu se podílí rovnou několik profesí

Přes férový realitní portál CINCINK se vám dostane pomoci rovnou od několika odborníků. Profesionální fotograf nafotí vaši nemovitost v tom nejlepším světle, copywriter sepíše lákavý text, který zodpoví i nevyřčené otázky, a navíc se nabízí pomoc bytového designéra, který zpracuje virtuální vizualizaci. K zahození není ani 3D plánek, na němž jsou dobře vidět dispozice. Tohle standardní inzerát nemá. Ten váš možná bude mít!

Bez právníka ani ránu

Při prodeji nemovitosti jde o velké peníze, proto je dobré mít všechno kryté a ve smlouvě ošetřené veškeré náležitosti. Nevěřte tomu, že vše zpracuje právník kupujícího. Ten je tady za stranu kupujícího, nebude chystat smlouvu, která by byla výhodná pro vás. Smlouvy stažené z internetu rovněž nejsou úplně ideální, na těch už se napálilo mnoho lidí.

Právní pomoc se určitě vyplatí

Jestli je tedy něco, do čeho byste při prodeji nemovitosti určitě měli investovat, jsou to právní služby. Opět je získáte přes CINCINK, nemusíte si lámat hlavu s hledáním právníka.

Férový realitní portál CINCINK nabízí podobně široké spektrum služeb i pro kupující. Snaží se spojovat obě strany nejen navzájem, nýbrž i s odborníky. Vezmete si ho na pomoc?