Recenze na dětskou trampolínu CRAZYJUMP model 2013

Nejčtenější

Trampolína určitě patří na každou správnou zahradu, kterou obývají děti. Na trhu se letos objevilo nové provedení už zavedené značky CRAZYJUMP. Oproti loňskému provedení (2012) obsahuje řadu vylepšení. Níže zjistíte, co Vás čeká po koupi trampolíny CRAZYJUMP - model 2013.

Recenze na dětskou trampolínu CRAZYJUMP model 2013

U CRAZYJUMP model 2013 se změnilo mnoho věcí. Je jiné provedení spojů nosné konstrukce, jinak jsou namontovány tyče pro ochrannou síť, schůdky pro trampolínu jsou řešeny jinak. Nutno říci, že se vše posunulo k lepšímu.

Koupit dětskou trampolínu na T-zboží.cz

Trampolíny CRAZYJUMP se nabízejí ve třech rozměrech (vždy se jedná o rozměry skákací plochy) - 240, 305 a 400cm.

Balení CRAZYJUMP

Když trampolínu objednáte, dorazí vám v případě trampolíny 240cm jedna kartonová krabice, v případě trampolín 305 a 400cm dvě krabice z kvalitního pětivrstvého kartonu (takový dopravce jen tak nezničí). Balení obsahuje český návod a pokyny pro užívání.

Novinky v provedení nového modelu trampolíny

Model trampolín 2012 se montoval bez šroubů, pomocí T spojek. Toto spojení bylo nahrazeno klasickým šroubovaným spojem v místě připevnění stojných nohou. Do stejného místa se montují i tyče pro ochrannou síť. Tyče jsou v novém provedení delší a jsou tak i stabilnější. Loňský model měl tyče ochranné sítě připevněné pouze do T spojek a při opravdu silném bočním tlaku (například při pádu skokana na síť) teoreticky hrozilo poničení konstrukce sítě. Další novinkou je jiné provedení schůdků ke trampolíně - jsou jednodušší na montáž a plast vypadá kvalitněji.

Montáž trampolíny CRAZYJUMP

Montáž trampolíny dle přiloženého návodu je záležitost cca na 30 až 40 minut. Rozhodně je lepší stavět ve dvou. Vše do sebe bez problému zapadlo kromě sestavování kruhové části nosné konstrukce. Právě tím, že je kruhová, šlo poslední spojení kruhu trochu ztuha. Museli jsme použít gumovou nebo dřevěnou paličku. U poslední testované trampolíny jsme toto nechali až po namontování skákací plochy a pružin. Tím, že pružiny přitahují trubky ke skákací ploše, spoj zapadne sám... Veškerý spojovací materiál je přesně na míru trampolíně, nebyl další problém. U montáže ochranné sítě je logicky důležité si umístit vchod do požadovaného místa nebo pak celou trampolínu otočit...

Kvalita dílů CRAZYJUMP

Kovové části jsou kvalitně pokoveny - pouze jsou od výroby mastné - při montáži je nutno použít rukavice. Skákací plocha je z materiálu Tencate Permatron (textilie vynikající pevnosti), poutka pro pružiny také vypadají bezproblémově kvalitně (kvalita obšití). Krycí plocha na pružiny je na rozdíl od loňského modelu z jednoho kusu, uvnitř modrého povlaku jsou 2cm pěnového materiálu - to bohatě stačí.

Celkově se tedy jedná o cenově dostupný a bezproblémový výrobek.

Mohlo by vás zajímat: Proč je skákání na trampolíně pro lidský organismus tak přínosné?

Koupit dětskou trampolínu na T-zboží.cz