Proč ohrozit skvělou párty tím, že nebudu mít nůžkový stan

Prosluněná a uvolněná atmosféra panuje na každé zahradní slavnosti nebo firemním večírku pořádaném pod širým nebem. Podobná akce se v dnešní moderní době neobejde bez kvalitního nůžkového stanu.

Proč ohrozit skvělou párty tím, že nebudu mít nůžkový stan

Proč ohrozit báječnou akci nepřízni počasí, když to jde vyřešit tak jednoduše. Navíc pro nůžkový stan naleznete uplatnění i po zahradní slavnosti. Potřebujete rychle schovat před deštěm zahradní techniku, nedosušené prádlo, trampolínu, gril nebo kolo či motorku? Nůžkový stan, který není z půjčovny, vám skvěle poslouží.

Ohromující nabídka nůžkových stanů zde.


Nůžkové stany – elegantní design


Nůžkové stany? Pokud je pro vás toto téma aktuální a právě se rozhodujete, kde seženete tento výrobek za výhodné ceny. Tak vězte, že náš internetový obchod nabízí nůžkové stany v příznivých cenových relacích.  Stačí si vybrat velikost, barvu a do dvou pracovních dnů máte objednávku doma. Samozřejmě na jednorázové velké akce, jako je svatba bude vhodnější si pronajmout párty stan, kde máte u některých firem i k dispozici podlahu, zahradní nábytek a topení.  K nůžkovým stanům nabízíme i bočnice, které vás dokonale ochrání před nepřízní počasí stejně jako před zvědavými pohledy sousedů.

Jaké osvětlení pro párty stan.


Nůžkové stany – snadná montáž

 
Nůžkové stany nabízíme od velikosti 3 x 3 m až 5 x 10 m. Zaručená kvalita, snadná montáž a demontáž, dlouhá trvanlivost - víc než deset let. Nabízíme zboží jen vyrobené podle bezpečnostních evropských norem. Široká škála barev a moderní design se snoubí s bezvadnou cenou. A nemusíte hned kupovat nůžkový stan s bočnicemi, ale máme k dispozici i levnější variantu -  nůžkový stan se střechou bez opláštění, bočnice se dají objednat samostatně.  Přivítejte teplé počasí a své přátelé pod střechou kvalitního nůžkového stanu. Pokud vám rozměry objednaného stanu nebudou vyhovovat, tak bez udání důvodu můžete nepoškozené zboží do čtrnácti dnů vrátit a vybrat si něco jiného.
  


Mohlo by vás zajímat:

Jak vybrat párty stan

Když párty stan, tak klasický nebo nůžkové konstrukce?

Jaké osvětlení pro párty stan?

Úprava levného zahradního párty stanu