Pojďte rekonstruovat: Barvy laky České Budějovice jsou na vás připraveny

Pojďte rekonstruovat: Barvy laky České Budějovice jsou na vás připraveny

Přichází čas dodělat vše, co jsme nestihli na podzim, nebo do čeho se nám nechtělo v zimě. Jste z Českých Budějovic? Poradíme vám, kde nakoupit vše, co pro své projekty a rekonstrukce potřebujete.

Malířské a fasádní barvy, fasádní omítky a mozaiky, ochranné nátěry, průmyslové barvy, tmely, ředidla, malířské pomůcky i ochranné oděvy – to vše nabízí barvy laky České Budějovice, které najdete na adrese Rudolfovská 667. Kromě širokého sortimentu tradičních značek vám odborný personál rád profesionálně poradí s čímkoliv, co souvisí se sortimentem specializovaného obchodu.

Dejte svému bydlení barvy

Ať se již chystáte vymalovat byt, nebo natřít fasádu, stavte se na Rudolfovské. Barvy laky nabízí velice kvalitní barvy s dlouhou životností a moderními vlastnostmi. U fasádních barev se klade důraz na odolnost barvy UV záření (tedy zejména na stálobarevnost), na odolnost vůči změnám teplot i vlhkosti. Současně umí barvy skvěle odolávat předčasnému stárnutí ve formě různé degradace, špinění apod. Samozřejmostí je profesionální tónování podle vzorníku. Takže pokud si barvy namícháte málo, není problém domíchat opakovaně naprosto stejný odstín.

TIP: Malířské barvy České Budějovice

Obchod prodává rovněž speciální silikony a tmely na opravu spár a prasklin. Nevíte, který je pro vás ideální? Nevadí. S tím vám profesionálně pomůže personál barev a laků.

Nová omítka – nový dům

S novou omítkou je dům jako znovuzrozený. Barvy laky České Budějovice, informace o kterých najdete i na webových stránkách firmy www.barvy-komplet.cz, nabízí kvalitní a odolné fasádní omítky, bílé, ale i tónované. V sortimentu samozřejmě nechybí penetrace.

TIP: Fasádní omítky České Budějovice

Zajímavou nabídkou jsou fasádní mozaiky, které jsou dekoračním oživení lemů kolem dveří a oken. Snadno z nich vytvoříte třeba popisné číslo domu, ale i symbol, který váš dům charakterizuje.