Plechové skříně jsou nečekaně univerzálním nábytkem

Plechové skříně jsou nečekaně univerzálním nábytkem

Možná jste si plechové skříně doposud představovali pouze jako nábytek do dílny. Jsou přece ideální pro ukládání krabic s nářadím nebo doplňky. Ony ale mají mnohem širší využití. Hodí se do škol, firemních šaten, výcvikových center, autoservisů, laboratoří i kutilských dílniček.

Do dílen se obvykle používají plechové skříně se zásuvkami nebo s policemi. V nabídce společnosti KOVOARTIKL ovšem najdete i zajímavější provedení. My jsme se na některá z nich podívali.

Skříně speciálně na výkresy

Do škol, výtvarných kroužků, ale i papírnictví se mohou hodit výkresové plechové skříně. Uložíte do nich výkresy velkých formátů či mapy, aniž by se pomačkaly. Skříně se vyrábí ve velikosti A0 a A1, mají mnoho mělkých zásuvek, zásuvky jsou uvnitř dělené na formát A0 či A1.

Plechové skříně na léčiva

Do lékařských zařízení se plechové skříně hodí také. Tentokrát jsou vhodné modely s vitrínami. Výplně dveří tvoří čiré tvrzené sklo, uvnitř se nachází police a samozřejmostí je zámek.

Počítačová skříň do dílen

V dílnách či průmyslových provozech, kde se hodně práší, není vhodné nechávat počítač venku. Obyčejně se dává do skříně. Počítačová plechová skříň umožňuje skrýt bednu i monitor, venku zůstávají pouze myš a klávesnice pro ovládání.

Roletové skříně do kanceláře

V kancelářích je často potřeba uchovávat spoustu dokumentů a šanonů. Výborné jsou k tomu skříně s roletovými dveřmi. Rolety vypadají elegantně, nezabírají žádný prostor navíc. Korpus skříně je v tomto případě z plechu, rolety plastové.

Šatní skříňky do každé firmy

Spousta firem má šatnu pro zaměstnance, kam si mohou odložit vlastní věci. Bývá dobrým zvykem dopřát každému zaměstnanci jednu šatní skříňku. Nejčastěji právě plechovou, jelikož ty jsou levné a spolehlivě plní svůj účel.

Plechová skříň si najde svoje místo opravdu skoro všude. Přesvědčte se o tom sami v sortimentu firmy KOVOARTIKL.