Párty stany poslouží v každém ročním období

Jaro, léto, podzim i zima vám nebude vadit s kvalitním párty stanem. Proč stále utrácet v půjčovnách velké peníze, když si můžete pořídit párty stan ve vhodné velikosti za skvělou cenu? Kde? Stačí si zapamatovat T-zbozi.cz.

Párty stany poslouží v každém ročním období

Obrovský výběr a bezvadné ceny, do dvou dnů máte objednávku doma.  Nabízíme nůžkové a klasické stany v mnoha rozměrech, od 3 x 3 m nebo si můžete pořídit luxusní párty stan o velikosti 6 x 12 m a to v efektní barevné kombinaci.


Párty stany – super kvalita a cena


Využití párty stanů je obrovské. Nejen, že skvěle zastřešíte každou párty nebo firemní, sportovní a kulturní akci, ale tento výrobek vám může posloužit i jako dočasné skladiště.  Party stany bezvadně slouží především podnikatelům a to už po mnoho let.   Buďte in a pořiďte si kvalitní výrobek z našeho eshopu. Zapomeňte na půjčovny, drobná investice do kvalitního párty stanů se vám rozhodně vyplatí.  Počasí je vrtkavé, a proto si dnes málokdo umí představit zahradní slavnost nebo nějakou firemní akci bez párty stanu.  Navíc si můžete na tyto výrobky nechat udělat svou reklamu. Je mnoho možností jak zviditelnit své podnikání!


Párty stany - skvělé akce


Párty stany -  soukromníci, podnikatelé a pořadatelé turistických a sportovních akcí či zájmových činností jako jsou zahrádkáři či rybáři a další ocení tento výrobek bez výjimky. A pokud nepořádáte žádné výše jmenované akce, tak lze párty stan využít dočasně jako garáž, sklad na dřevo nebo vám ochrání drobnou techniku před deštěm.  Klasické polyesterové párty stany mají na bočních stěnách dvojitá okna a dekorační boční panel. Oceníte i rychlé a bezpečné upevnění díky suchým zipům, popruhám a montážním kroužkům.  Naše párty stany se vyznačují vysokou stabilitou a odolností, kdy je konstrukce altánu vyrobena z lehké hliníkové slitiny, a proto je velmi skladná a snadno se s ní manipuluje i bez použití nářadí.

Jaké osvětlení pro párty stan.