Kupovat regály s návrhářem je zábava

Kupovat regály s návrhářem je zábava

Nakupovat nové oblečení nebo elektronické hračky je zábava, ale vybírat regál do garáže nuda? Tak to se šeredně mýlíte. Jedna česká společnost má vlastní online návrhář regálů, který vás bude bavit.

Regálové systémy mají největší využití ve skladech a v prodejnách, nicméně někdy si je pořizují i soukromé osoby. Regál se může hodit do garáže, do sklepa, do spíže či na půdu. Jestli takový sháníte, pojďte si ho navrhnout.

Nejdříve všechno pečlivě změřte

Do domácnosti budete s největší pravděpodobností potřebovat policový regál. Než začnete zkoumat, jaké všechny možnosti s tímto typem regálů máte, běžte na místo, kam ho chcete umístit, a všechno pečlivě změřte. Délku, šířku, výšku a ověřte to raději dvakrát, ať se nespletete.

Pak se posaďte k počítači

Další část už bude jednoduchá. Posaďte se k počítači a zamiřte na Storagecz.cz. Tato česká společnost má totiž na svém webu unikátní konfigurátor regálových systémů. Vyberete si, o jaký typ regálu máte zájem (policový, paletový či regál na pneu), a pak už si jen klikáte a vybíráte rozměry.

Při celém procesu návrhu regálu vidíte vizualizaci, jak bude zhruba vypadat. Vizualizace je udělaná moc pěkně, zohledňuje i vámi zadané rozměry. Pod sestavou najdete i cenové vyčíslení. Jednotlivé položky jsou přehledně rozepsané, takže vidíte, za co platíte. Nechybí informace o tom, zda je taková sestava skladem, nebo si na ni budete muset počkat. Až bude váš návrh konečný, tak si sestavu prostě a jednoduše kliknutím na tlačítko objednáte.

Pořiďte do regálů i přepravky

Víte, co budete do regálů rovnat? Pokud je pořizujete například do sklepa na uskladnění všech možných věcí, které se vám zrovna nehodí, bylo by dobré pořídit si i nějaké krabice, případně rovnou trvanlivější plastové přepravky. Pro tyto účely jsou vhodné zejména transparentní přepravky. I ty najdete v sortimentu Storagecz.cz, takže vše pořídíte na jednom místě.