Když párty stan, tak klasický nebo nůžkové konstrukce?

Asi není třeba popisovat k čemu párty stan slouží. Už jste určitě prožili okamžik, kdy jste na párty, počasí se zkazí a párty končí. Je to zbytečné! Párty stany jsou cenově dostupné a poskytují jistotu dobrého počasí. Když už víte, že potřebujete párty stan.. nabízí se otázka, jestli jsou lepší párty stany s klasickou konstrukcí nebo stany s konstrukcí nůžkovou...

Když párty stan, tak klasický nebo nůžkové konstrukce?

Co znamená klasická konstrukce u párty stanu?

Klasický páty stanKaždý párty stan by měl být lehký tedy snadno přenositelný, měl by chránit prosi slunci a dešti. Párty stany s klasickou konstrukcí patří k těm nejlevnějším na trhu. Konstrukce je většinou ze slabých trubiček, ty mají osazené konce, kterými se trubičky prodlužují. Taková konstrukce je sice jednoduchá na stavbu, se stabilitou a celkovou výdrží stanu je to ale horší. Aby vám takový výrobek sloužil dlouhou dobu, musíte se k němu velmi hezky chovat a při silnějším větru stan sbalit. Párty stany slouží spíše pro domácí, příležitostné použití.

 

Přejít k výběru párty stanu

 

Mohlo by vás zajímat: Úprava levného párty stanu

Stany s nůžkovou konstrukcí pro profesionální nasazení

Nůžkové stany na nabytek-dnes.czPárty stany s nůžkovou konstrukcí označované jako nůžkové stany vydrží o mnoho více. Nůžkové stany jsou také dražší, než stany s klasickou konstrukcí. Je to dáno složitější a pevnější konstrukcí. Princip funkce nůžkové konstrukce vyplývá už z názvu nebo přiložených obrázků. I rozložení nůžkové stanu trvá kratší dobu. Konstrukce je ve výsledku stabilní a proto doporučujeme: vyberte nůžkové stany.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat: Jaké osvětlení se hodí pro párty stan?