Jak vybrat párty stan

Nejčtenější

Už od pradávných dob hledá člověk útočiště. Nějaké místo, kam neprší, nefouká vítr - suché místo, kde se bude cítit dobře. Pro trvalé bydlení si postaví domeček. Co ale dělat, když potřebujeme ochranu před počasím pouze na nějaký čas? K takovému účelu jsou naprosto ideální párty stany - párty stany jsou cenově dostupné, snadno se složí, dají se snadno přenášet, je na výběr z mnoha barevných provedení párty stanů. Jiný párty stan si ale vybere prodejce vánočních kaprů, jiný stan si vybere majitel firmy pro skvělý večírek a jiný stan si vybere někdo pro posezení s přáteli na své zahradě. Jak vybrat ten správný párty stan?

Jak vybrat párty stan

Jaká velikost párty stanu je ideální?

Na trhu je nepřeberné množství rozměrů párty stanů. Nejmenší stany v nabídce jsou 3 x 3m. (rozměr vždy uvádí půdorysné rozměry podlahy). Do stanu 3 x 3m se vejde malý stolek a cca 4 osoby). Pokud pořádáte větší párty, jsou v nabídce párty stany až do rozměru 6 x 12m. Ještě vám to nestačí? Párty stany se dají stavět vedel sebe a propojovat. U velikosti párty stanu se opravde omezovat nemusíte. Mezi nejprodávanější stany patří velikost 3 x 6m - takový stan postačí pro běžnou rodinnou párty...

Přejít k výběru párty stanu

 

Jaká konstrukce je pro párty stan lepší. Nůžková nebo klasická?

Pro profesionální řešení volte pro párty stan nůžkovou konstrukci. Je stabilnější ale také dražší. Pro krátkodobé řešení volte párty stany klasické konstrukce. Dají se pořídit už od 800,- Kč. Více o výběru vhodné konstrukce párty stanu zde.

Barevné provedení párty stanu

Nemusíte se omezovat ani při výběru barvy vašeho nového párty stanu. V nabídce je šedá, béžová, modrá, červená, zelená a podobně. S takovou nabídkou si snadno vyladíte jakoukoliv párty.

Univerzální řešení pro párty stan

Vždy je lepší vybrat stan s odnímatelnými bočními stěnami - umožňují variabilní řešení. Vhodné je použít i sítě proti obtížnému hmyzu.

Odolnost párty stanu proti nepřízni počasí

Pokud vyberete párty stan za pár korun, počítejte s ochranou spíše proti slunečním paprskům, než proti dešti. Nízké ceny je u párty stanu dosaženo použitím tkaniny s nízkou "gramáží". Tkaniny jsou vyrobeny z PVC a čím je údaj o množství větší, tím lépe. 100g na m2 je opravdu málo proti dešti. Párty stan s gramáží, která se blíží 250 - 300g na m2 vydrží logicky více. Platí jednoduché pravidlo - je lepší si raději trochu připlatit, než kvůli pár stokorunám pokazit průběh párty..

Ať už je váš požadavek na párty stan jakýkoliv, řešení vždy najdete na T-zboží.cz. Veškeré párty stany jsou skladem a do dvou dnů u vás!

Přejít k výběru párty stanu

 

Mohlo by vás zajímat: jaké vybrat osvětlení pro párty stan

Mohlo by vás zajímat:

 - 14 tipů jak na párty v pohodě

 - 4 neduhy těch nejlevnějších párty stanů