3x3 m nůžkový stan pro malou rodinu stačí

Nůžkový stan 3x3 m 

Sezóna grilovaní začala, a to je ten správný čas na nákup nůžkového stanu. Připravovat pokrm na ohni je sice návrat do pravěku. Ovšem opékat maso pod širým nebem v oparu omamné vůně je nejen příjemná relace, ale také dobrý důvod se setkat po práci se svou rodinou a přáteli.

3x3 m nůžkový stan pro malou rodinu stačí

Nůžkový stan 3x3 m! Každá podobná akce se neobejde bez spolehlivého zastřešení. Náhlý déšť nebo kakanec v pečivu od vrabce není příjemná zkušenost. Tomu se dá lehce zabránit pořízením kvalitního nůžkového či většího párty stanu. Záleží jen na tom, jak velké akce pořádáte. Nůžkový stan 3x3 m – konec nepohody při dešti a horku!

Nůžkový stan 3x3 m – luxusně zastřeší vaší akci

Nůžkový stan 3x3 m využijete nejen na letní grilování, posezení u bazénu, jako zázemí pro sportovce, módní přehlídky, venkovní soutěže, veletrhy, promo, firemní, kulturní a jiné akce. Nůžkový stan 3x3 m poslouží i jako dočasné skladiště pro drobnou techniku a jiné věci, které momentálně nemáte kde uložit.  Nůžkový stan 3x3 m je jedinečný pomocník a luxusně vám poslouží doma i na cestách. Pokud je pro vás toto téma aktuální a nakupujete pouze v ověřených internetových obchodech, tak vítejte v našem eshopu se sortimentem pro lepší domov. Nabízíme ohromné množství zboží pro dům, bydlení, zahradu a volný čas.

Nůžkový stan 3x3 m – nemusíte shánět tesaře  

Pokud pořádáte jednu velkou akci za svůj život, tak je výhodnější si velký svatební či velkoplošný stan pronajmout i se zařízením. Jinak je naprosto zbytečné utrácet peníze v půjčovnách stanů, když je nabízíme za tak skvělé ceny.  Rychlorozkládací nůžkový stan 3x3 m rozložíte bez použití nářadí. Nabízíme různé tvary v široké paletě barev v rozměrech od 3 x3 m až 6 x 12 m včetně příslušenství – bočnice, přenosná taška, moskytiéra, osvětlení a další.    

 


Mohlo by vás zajímat:

Jak vybrat párty stan

Když párty stan, tak klasický nebo nůžkové konstrukce?

Jaké osvětlení pro párty stan?

Úprava levného zahradního párty stanu