Zdravotnický nábytek má být funkční

Zdravotnický nábytek má být funkční

Při zařizování ordinací, laboratoří, domovů seniorů apod. je nutné zaměřit se především na zdravotnický nábytek. V první řadě musí splňovat přísné hygienické normy, které jsou pro tyto zařízení vyžadovány. Dále pak si můžeme vybírat jednotlivé části nábytku podle funkčnosti, designu a barvy.

 

Například firma ATS holding s.r.o. z Havlíčkova Brodu, která se specializuje na lékařský nábytek, nabízí modulový skladebný zdravotnický nábytek, jež splňuje všechny požadavky zákazníků. V její nabídce můžete najít standardní nábytek, ale také specializované kusy lékařského nábytku, jako například kartotéky, skříně na léčiva, vyšetřovací stoly a lehátka a mnoho dalšího. K tomu navíc lze doobjednat sedací nábytek, speciální lékařské židle nebo kovový nábytek. Dle potřeb a přání zákazníků mohou být všechny prvky lékařského nábytku doplněny o atypické prvky.

https://www.atsholding.cz/photos/kategorie_gal/f/1/1259.jpg?m=1476963045

Účelný zdravotnický nábytek
 

Všechen zdravotnický nábytek je navržený tak, aby byl účelný pro provoz ve zdravotnickém zařízení, to znamená, že musí být snadno udržovatelný, omyvatelný a dezinfikovatelný. Přebalovací pulty a vyšetřovací stoly musí mít omyvatelnou koženku.

Dezén nábytku je vyráběn v různých dekorech dřeva a také v uni-barvách, jež lze libovolně kombinovat podle přání zákazníků.

https://www.atsholding.cz/photos/kategorie_gal/f/1/1175.jpg?m=1473063628

Zdravotnické židle


Velice důležité je nepodcenit výběr židlí a křesel, které by měly být univerzální, pohodlné a stejně jako jiný nábytek určený pro tyto specializovaná střediska by měly splňovat přísné hygienické normy, které jsou vyžadovány. Jsou určeny nejen pro pacienty, ale také pro lékařský personál. Tyto speciální židle pomáhají předcházet bolestem zad a krční páteře a celkově umožňují udržet páteř ve správné poloze.

Firma ATS holding nabízí zdravotnické židle, kde jsou použity světlé plasty a na potahy používány různé omyvatelné materiály jako je například koženka. Tyto zdravotnické židle mají kromě praktického hlediska také estetické prvky, pohodlí, jenž je potřeba nejen pro pacienty ale také pro lékaře, sestry a další lékařský personál.

https://www.atsholding.cz/photos/produkty/f/5/5199.jpg?m=1476184519        https://www.atsholding.cz/photos/produkty/f/5/5200.jpg?m=1476184519