Zdravé nápoje

Letní horké dny plné prázdninového odpočinku, ale i dobrodružství a výborných osvěžujících zmrzlin, jsou nenávratně pryč. S nastalým podzimem příchází trochu chmurné myšlenky.

Zdravé nápoje

Venku nastává brzy tma. Sychravé počasí s mlžným oparem a studeným větrem vašemu rozpoložení opravdu nepřidává. Nutí vás také najít v šatníku více teplejšího oblečení. Místo delšího pobytu v přírodě teď raději míříte z práce rovnou do tepla domova. Zkuste si i přesto prozářit den připomínkou letní pohody.

Užitečný přístroj

Pomocí výborných ovocných nápojů se vám poklid krásně prožitých dnů a zážitků opět intenzivně připomene. Léto bylo plné chutí, ale i v podzimním období je třeba myslet na pravidelné doplňování tekutin. Učiňte z toho zábavu, kterou si nejen vaše děti zamilují. Sodastream je dovedný výrobník perlivé či jemně perlivé vody. V porovnání s klasickou sifonovou lahví, na kterou si jistě vzpomínáte, je ale velmi úsporný. Vyrábí se v atraktivním provedení, které lahodí i vašim očím. Manipulace s ním je navíc velmi nenáročná.

Voňavé pití

Tělo potřebuje pro své zdravé fungování dostatečné množství tekutiny. Tolik přeslazené a drahé limonády pro ně nejsou úplně vhodné. Dejte si raději tekoucí vodu vylepšenou Sodastreamem. Nebo si udělejte radost a vyzkoušejte pravé ovocné příchutě. Sirup sodastream nabízí velké množství výrazných příchutí. Připomeňte si letní opojnou vůni pomocí sirupů Malina, Jahoda nebo Borůvka. Nebo vyzkoušejte klasické sirupy Orange, Pink Grapefruit případně Brusinka. Zajímavou příchutí je Retro Kola, pro milovníky čajů pak Green Tea Mint, eventuálně IceTea Green Kiwi/Jahoda. Kovovou bombičku do přístroje je nutné měnit až po 60 až 70 litrech připravených nápojů. Lze ji opakovaně plnit CO2 plynem na vybraných výměnných místech. Můžete si také dokoupit různé doplňkové lahve a další příslušenství, jež vám opravdu usnadní údržbu.