Zatopte si snadno, rychle a bez práce

Dřevěné brikety - ekologické palivo s vysokou výhřevností, které patří mezi nejekonomičtější zdroje tepelné energie v ČR. S porovnáním s plynem, elektrickou energii a fosilními palivy vám levné dřevěné brikety uspoří desítky tisíc korun za jednu topnou sezónu.

Zatopte si snadno, rychle a bez práce

Brikety se vyrábějí lisováním dřevního prachu, drtě, pilin nebo hoblin do válečků a jiných tvarů. Zima nekončí, tak je čas na další objednávku topného paliva. A kde nabízejí dřevěné brikety za rozumnou cenu? Kde je doprava zdarma po celé ČR již od jedné objednané palety? To si musíte do hledáčku zadat optimtop.cz!

Široká nabídka dřevěných briket - doprava ZDARMA po celé ČR

 Společnost OPTIMTOP toho nabízí mnohem víc, nejen dopravu zdarma po celé ČR. Pravidelné akce na vybrané druhy dřevěných briket, individuální přístup, zkušenost, spolehlivost, špičková kvalita, ohromná nabídka produktů. Nabídka je opravdu pestrá – dřevěné brikety ze 100% bukového dřeva, balené (480kg) nebo volné, dřevěné brikety vyrobené z čisté směsi smrkových a borovicových hoblin, balené (500kg), dřevěné brikety ze 100% bukového dřeva bez jakýchkoliv příměsí a pojiv, dřevěné brikety z listnatých dřevin, dřevěné brikety válcové s dírou smrk a světlé dřevěné brikety smrk/borovice balené 1000 kg.

 Výhody topení dřevěnými briketami

Pokud potřebujete rychle vytopit chatu, tak jsou vhodnější dřevěné brikety s otvorem uprostřed. Na vytápění rodinného domu se používají plné brikety. Proč je o dřevěné brikety stále takový zájem? Uživatelé si cení pohodlnou manipulaci, nepotřebují na brikety velké skladovací prostory. Dřevěné brikety nešpiní, nečoudí a zůstává po nich málo popela. Brikety prohoříváním zvětšují svůj objem, díky tomu není nutné je často přikládat. A co je nejdůležitější – pohodlná obsluha, odpadá práce a náklady spojené se štípáním a řezáním dřeva.