Zařizujete zahradu svých snů – na co je třeba pamatovat

Zařizujete zahradu svých snů – na co je třeba pamatovat

Zahrada je místo, které se nedá jednoznačně popsat. Každý majitel a uživatel bude mít vůči těmto prostorům jiné potřeby a očekávání. Pro někoho bude důležitý relaxační koutek, někdo jiný zde bude chtít pěstovat zeleninu, ovoce nebo okrasné rostliny. Nedalo by se to vše nějak spojit? Samozřejmě, že je to možné. V první řadě je však třeba potřeby členů domácnosti definovat.

Když toužíte po vytvoření zahrady snů, musíte investovat do vhodného zahradního nábytku špičkové kvality. Díky němu nejen naaranžujete vzhled terasy nebo altánu, ale také vhodně doplníte chodníky a zákoutí. Seznamte se s dostupnými možnostmi.

Jak navrhnout zahradu?

První krok je vizualizace. Načrtněte si vaši parcelu na papír ve vhodném měřítku a umístěte na ní jednotlivé prvky vybavení nebo objektu (např. garáže, altány apod.). Nezapomeňte na cesty nebo chodníky, které povedou k těmto bodům z terasy nebo od balkónových dveří. K této práci můžete využit také mobilní nebo počítačové aplikace, které získáte zdarma v síti. 

Následně umístěte jednotlivé prvky plánovaného vybavení na projektu. Nevíte, jak to udělat elegantně a tak, aby to bylo pro uživatelé pohodlné? Využijte k inspiraci dostupné návrhy projektantů, aranžmá prezentovaná na internetových stránkách anebo v novinách, anebo vizualizace výrobců. Je to skutečně jednoduché a všechen zahradní nábytek najdete v jednom dobře zásobeném profesionálním obchodu.

Kompletujte zahradní nábytek s použitím VidaXL

Jaký zahradní nábytek potřebujete, k vybudování svého místa snů? Všechno závisí na Vašich preferencích. Mohou se Vám však hodit:

  • lavičky, 
  • kamenné stolky s vhodnými sedáky,
  • odpočinkové sestavy, jako je rohový set a křesla,
  • konferenční stolky,
  • zahradní židle,
  • lehátka,
  • zahradní stoly. 

Všechny výše uvedené prvky vybavení jsou k dostání jak v tradičním, tak v inovačním provedení. Liší se barvou, tvarem, konečnou úpravou i velikostmi. Nikdo by proto neměl mít problém najít to, co hledá. 

Proč VidaXL? Protože to je jak dodavatel, tak výrobce špičkového nábytku pro zahrady a na terasy. Ve své nabídce má vše, co mohou uživatelé potřebovat a očekávat. A je to nejenom vlastním firemní sortiment, ale také nábytek jiných ceněných značek světové třídy. Díky tomu zákazníci získávají záruku, že při využívání služeb tohoto obchodu, mají do činění s profesionály, od kterých získají spolehlivé vybavení nejvyšší kvality.

Pamatujte na to, že nábytek na terasu se může perfektně osvědčit také v zahradě. Jak však omezit povětrnostní vlivy, které by jej mohly poškodit? Za tímto účelem je třeba využit přístřešky nebo altány různého druhu. Nápadů je hodně. Podívejte se na nejpopulárnější inspirace a využijte je ke zpracování své vize nebo plánu, jak vytvořit místo, které bude to pravé pro Vás, pro členy Vaší domácnosti i pro hosty. Vidět víc: https://www.vidaxl.cz/g/4299/zahradni-nabytek