Žaluzie i těsnění do oken nás chrání před extrémy počasí

Žaluzie i těsnění do oken nás chrání před extrémy počasí

Je čas připravit okna na zimu a třeba je ještě letos zastínit a méně tak trpět přehřátým bytem. Vše lze objednat v jedné firmě.

Teploty po Evropě atakují čtyřicítky a ani u nás teploměry v nejbližších dnech nezůstanou příliš pozadu. Zdá se, že se léto nakonec vydaří. I když kdo se paří v na jih orientovaném bytě bez pořádného stínění oken, ten se snad raději těší na letošní zimu s přiškrcenými ventily topení. Netrapte se horkem, ani později zimou. Dejte do pořádku svá okna. A začněte stíněním.

Stále je čas na žaluzie do oken

Žaluzie do oken k nám domů konečně přinesou soukromí a ochrání nás před nechtěnými pohledy zvenčí, ale současně zlepší klima v bytě a zabrání přehřívání. Ideální je nechávat okna přes den zavřená a přistíněná žaluziemi. Následně pak větrat v noci. To zas však míváme problém s hmyzem, který nalétává zejména do rozsvícených místností. Řešením jsou sítě do oken. Nechte si sítě proti hmyzu i žaluzie namontovat pražskou firmou Správa oken. Poptat lze i opravu stávajících žaluzií a dodávku potřebných náhradních dílu na žaluzie.

Je již čas připravit okna na zimu

Netěsnící okna nás stojí nemalé náklady na topení. V době extrémně vysokých cen energií již není nad čím váhat. Potřebujete těsnění do oken, které zabrání ztrátám tepla. Vybrat správné nemusí být snadné. Někdy je složitější i instalace. Nechte si okenní těsnění opět odborně vybrat a instalovat společností Správa oken.

I bezúdržbová okna potřebují údržbu

Koupili jste si okna, která jsou podle prodejce bezúdržbová? Nenechte se splést. Možná nepotřebují obrušovat starý nátěr a dávat nový, zcela bezúdržbová okna však neexistují. I ta plastová se neobejdou bez seřízení oken. Jen díky němu perfektně těsní, dají se snadno otevírat i zavírat a nepoškodí se při používaní. Seřízení oken je nutné provádět pravidelně. Objednejte si seřízení oken u firmy Správa oken.