Zakrývací plachty

Zakrývací plachty – nejlevnější řešení pro uskladnění auta, drobné techniky, bazénu, ale také sena, větších strojů či stavebního materiálu. Málokterá domácnost se bez zakrývacích plachet obejde. Plachty najdou své uplatnění nejen v domácnostech a na statcích, ale také v armádě, záchranných složkách nebo v dopravě či ve zdravotnictví a v zemědělství.

Zakrývací plachty

Mimo standardních rozměrů máte možnost si nechat vyrobit zakrývací plachtu přesně podle svých požadavků. A kde se nalézá vysoká kvalita za rozumnou cenu? Představujeme Vám českého výrobce s dlouholetou tradicí – společnost Plachty Štěpáník, která vyrábí a dodává zakrývací plachty všeho druhu již devatenáct let. Motto společnosti – ´Přání zákazníka je na prvním místě´ .

 Praktické stínící sítě na ploty

Tito vysocí profesionálové ve svém oboru nedodávají a nevyrábějí pouze zakrývací plachty, ale také stínící sítě na ploty, vagónové plachty, autoplachty a reflexní vesty. Stínící sítě jsou určené k zneprůhlednění plotů, kde chrání Vaše soukromí před zvědavými pohledy a hlavně před zhoubným UV zářením. Pokud zvolíte výrobky společnosti Plachty Štěpáník, tak získáte ideální plotovou clonu, kterou ocení především sportovci při míčových hrách nebo na tenisových kurtech. Stínící sítě najdou také uplatnění na pískovištích nebo jako zahradní přístřešek - dají se přizpůsobit i skleníkům.  

Kvalitní plachty na míru


 Plachty se vyrábějí z tkaného nepromokavého polyetylenu v různých velikostech v barvě bílé, průhledné, modré nebo zelené. Zakrývací plachty vydrží extrémně vysoké teploty (do 85°C) a mráz do - 50°C, taktéž skvěle odolávají kyselinám a alkáliím. Krycí plachty mají bytelný zdvojený okraj s kovovými oky. Taktéž stínící sítě jsou vyráběny z kvalitního PE vlákna zelené barvy a k plotu je velice jednoduše upevníte pomocí silonové šňůry a utkaných ok po okrajích. Zajisté oceníte i zázemí kamenné prodejny v obci Chvalčov asi 2 km od Bystřice pod Hostýnem. Své objednávky můžete směřovat v kterýkoliv den a hodinu na internetové stránky prodejního webu peplachty.cz.