Zakázkové zámečnictví - Zdeněk Hajný

Potřebujete vyrobit květinovou stěnu, která zaujme, a přitom nebudete muset vyluxovat svou vkladní knížku? 

Zakázkové zámečnictví - Zdeněk Hajný

Hledáte firmu, která vám vyrobí a namontuje nerezové zábradlí na terasu se skleněnými výplněmi? Toužíte po bezpečném schodišti v moderním designu? Nebo vám již nevyhovuje váš venkovní nábytek? Zámečnictví České Budějovice - široké spektrum služeb! Jakkoli nestandardní máte požadavky, vždy vám firma vyjde maximálně vstříc.  Nikdo nejsme tak bohatý, abychom si mohli dovolit koupit nekvalitní výrobek. Musíte si uvědomit, že takové zábradlí nebo schodiště včetně interiérového a exteriérového nábytku musí vydržet dlouhá léta, nikoliv jednu sezónu.

Dřevěné a nerezové zábradlí podle vašeho vkusu

Dřevo je nadčasový materiál, který má stále své místo při výrobě zábradlí. Možnost kombinovat dřevo s nerezí nabízí více designových alternativ. Při složitějším tvaru, nebo atypickém modelu schodiště, bude pro vás nerezové zábradlí České Budějovice na míru tou správnou volbou. Poněvadž zábradlí je stavebním prvkem, je třeba jeho výběru věnovat mimořádnou pozornost. Stejně tak nerezové sloupky splňují náročné požadavky na vzhled, bezpečnost a dlouhou životnost. Na výběr máte kulaté, hranaté nebo ploché typy sloupků, které se dají kotvit do boku schodiště i z vrchní části schodů, a pak zbývá zvolit výplň – lankovou, prutovou, skleněnou aj.

Interiérové schodiště – výrazný designový prvek

Pokud ve vašem domě nebo bytě potřebujete překonat výškový rozdíl mezi dvěma podlažími, dostáváte zároveň příležitost vnést do vašeho interiéru zajímavý designový prvek. Zejména v současné architektuře schodiště dokáže ovlivnit styl a charakter interiéru. Máte-li o schodiště České Budějovice zájem, oceníte vysokou kvalitu, individuální přístup a komplexní servis. Konkrétní řešení do značné míry závisí na dispozičním uspořádání bytu. Umístění a způsob propojení obou podlaží rozhoduje o tom, zda bude schodiště jednoramenné, dvouramenné, točité nebo jinak tvarované. Dříve byly v rodinných domech obvyklé monolitické schodiště budované přímo jako součást stavby, nyní se posunulo spíše do polohy zařizovacího prvku.