Zahradní nábytek pro velkou rodinu

Tvůrci zahradního nábytku, respektive zahradní lavice, v Anglické Bedgebury garden se příliš neomezovali maximální velikostí. Nechte se inspirovat.

Zahradní nábytek pro velkou rodinu

Naše rodina je velmi početná. Občas s nadsázkou o nás povídám, že jsme jako „Hujerovi“ ze známého českého filmu Marečku, podejte mi pero! Když se sjedeme k babičce a dědovi na chalupu, máme co dělat, abychom se do světnice nacpali.

Rodinné vztahy máme velmi dobré, možná to bude tím, že je tak „pěkně utužujeme“. Nevynecháme žádnou příležitost se sejít, vhodné jsou například narozeniny, svátky, výročí nebo křtiny. A když není taková událost dlouho na pořadu programu, scházíme se jen tak. On se ten důvod k poklábosení vždy najde.

V létě se snažíme pobývat spíše na zahradě. Tam je místa dost. Akorát budeme muset pořídit nějaký zahradní nábytek, abychom si měli, kam všichni posedat. Teď to řešíme původním zahradním nábytkem, který už nějakou tu sezónu pamatuje, a nanošením židlí z kuchyně. Sice se nožičky od židlí boří do trávy, ale pořád je to lepší, než sedět na zemi. I když musím přiznat, že stačí jeden nešikovný pohyb a člověk ze židle skončí na trávě ani se nenaděje.

Synovec jednou přijel s tím, že má pro nás tip na takový nábytek, který by stačil pro celou naší početnou rodinu. Na fotce nám ukazoval největší zahradní lavici. Foto bylo pořízeno v Bedgebury garden v Anglii. Páni, to nevypadá vůbec špatně! Musíme se také po nějakém takovém zahradním nábytku poohlédnout.

Už to vidím, jak pořádáme grilovací párty. Na voňavé jídlo je radost pohledět, pivo a víno teče proudem a celá rodina sedí pohodlně na zahradním nábytku, který už nás nenutí, abychom se dělili na dva tábory – na ty, co sedí na židlích a ty, co na zahradním nábytku. Společně se bavíme, hoduje a užíváme si rodinnou blízkost.