Z Elektro Elefant k vám přijedou opravit elektřinu i o půlnoci

Z Elektro Elefant k vám přijedou opravit elektřinu i o půlnoci

Praha 10 má své hrdiny přes elektřinu. Firma Elektro Elefant řeší elektroporuchy v nonstop pohotovostním režimu 24/7. Volat dispečink se žádostí o pomoc můžete skutečně kdykoliv.

Elektrikáři, kteří mají vždy pohotovost

Plamen šlehající ze zásuvky, černočerná tma, i když se u sousedů svítí, jistič, který nejde nahodit – to vše jsou důvody proč volat elektrikáře. Žádné kutilské, ale ani hrdinské pokusy v těchto situacích nejsou na místě. Jen stěží budete hledat tak sofistikovanou práci, jakou je práce elektrikáře. Elektro Elefant pracují zkušení řemeslníci, kteří neustále rozšiřují své znalosti a jsou napřed nejen před laiky, ale i před řemeslníky z jiných firem. Pomohou vám vyřešit i skutečně zapeklité situace a problémy. Jsou vždy připraveni pomoci s haváriemi elektřiny v domácnostech i ve firmách.

TIP: Elektrikář Praha 10 – to je Elektro Elefant. Pracovní den či víkend, pátek či svátek… Profíci z firmy vás nikdy nenechají na holičkách a už vůbec ne ve tmě.

Zavolejte si Elektro Elefant i na běžné elektrikářské práce

Elektřina nás umí potrápit, i když nám funguje. A je dobře, že si v této oblasti nevěříme. I instalaci spotřebičů je lepší svěřit profíkům. Připojit notebook do zásuvky samozřejmě zvládneme, ale instalace trouby či elektrické varné desky je již odborná práce. Stejně tak bychom se svépomocí neměli pouštět do instalace zásuvek a vypínačů. Řada z nás profíkům svěří i instalaci osvětlení. Minimálně jsou na ni lépe vybaveni a poradí si s jakýmkoliv problémem, který by se při ní objevil.

Služby soukromým osobám i firmám

Společnost Elektro Elefant poskytuje své služby soukromým i firemním zákazníkům – pohotovostní i běžné. Vypracuje pro vás revizi elektrické sítě i hromosvodu. Připojí domovní telefony i zvonky v bytových domech. Pokud jste doposud neměli svého elektrikáře, uložte si kontakt na Elektro Elefant, a to nejen pro Prahu 10.