Vylaďte svůj obývací pokoj do detailu

Vylaďte svůj obývací pokoj do detailu

Zařizujete si nový obývací pokoj nebo vylepšujete ten starý? Náš e-shop Obývací-pokoj.eu nabízí širokou nabídku obývacích stěn, do kterých se doslova zamilujete. Co by byl obývák bez obývací stěny? Tento kus nábytku umí prostor dokonale rozzářit a také zútulnit. Vedle sedací soupravy je obývací stěna druhým stavebním kamenem obýváku. Kromě toho nabízí obývací stěny dostatek úložného prostoru, který je vždy tak nepostradatelný. Z naší široké nabídky obývacích sestav vyberete jistě tu, která se bude hodit právě do vašeho obývacího pokoje. Moderna nebo klasika? Je jen na vás, kterou si vyberete.

Nadčasová moderna v podání obývací stěny Moby

Pokud jste přívrženci moderního designu, čistých linek a vzdušnosti, jistě vám padne do oka levná obývací stěna Moby, která všechny tyto aspekty splňuje. Tato obývací stěna je vyrobena z kvalitního lamina v barvě skořice/bíla. Kombinace těchto barev působí velice mladistvě a svěže a obývací pokoj se díky ní rozzáří a opticky zvětší. Obývací stěna Moby se skládá z televizního stolku, přídavného dílu k televiznímu stolku, prosklené vitríny, moderního konferenčního stolku, police a závěsného regálu. Nábytek v této sestavě se pyšní zesílenými hranami a nadčasovým designem.

 

Nestárnoucí klasika

Pro ty, kteří mají radši klasičtější podání obývacích stěn, máme také bohatou nabídku. Z mnoha jmenujme například obývací stěnu Belmondo, kterou nabízíme v barevném provedení dub sonoma nebo dub antický. Tato stěna v sobě snoubí kouzlo klasiky a modernosti. Součástí obývací stěny Belmondo je i osvětlení, které propůjčuje celé stěně nádech luxusu. Tato obývací stěna bude vhodná do klasicky zařízených interiéru a obývací pokoj díky ní bude působit útulně.

 

Obývací pokoj je místem, kde probíhají různá setkání s přáteli a rodinou, zařiďte si ho tedy tak, aby jste se v něm cílili dobře nejen vy, ale i vaše návštěvy. S naší nabídkou na e-shopu Obývací-pokoj.eu to bude hračka.