Výdejníky vody, Aquamaty, barelová voda - AQUARA s. r. o.

Výdejníky vody, Aquamaty, barelová voda - AQUARA s. r. o.

Výdejníky vody (aquamaty) jsou určeny pro ohřev, chlazení a hygienický výdej barelové pramenité vody, dodávané v zapečetěných plastových lahvích s obsahem 18,9 litrů. Výdejníky na vodu oceníte v domácnosti, kancelářích a v různých provozech, neboť máte k dispozici nejen vodu na osvěžení s teplotou 5 - 15 ° C, ale i horkou vodu s teplotou až 90 ° C, kterou můžete použít na zalévání instantní kávy, čaje a polévek. Součástky, které se dostávají do přímého styku s pitnou vodou, jsou vyrobeny z nerezového plechu, nebo z hygienicky nezávadných plastů. Odkapávací tácek lze umýt i v myčce na nádobí. Automaty na vodu jsou díky své kvalitě a vysokému výkonu s velmi nízkou energetickou náročností využitelné kdekoliv, kde je důležité dodržovat pitný režim.

Watercooler – intuitivní ovládaní a jednoduchá instalace

Společnost AQUARA od roku 2001 nabízí komplexní služby spojené s distribucí velmi hodnotné balené pramenité vody „Svatojánský pramen“. Pro své partnery mají ve své nabídce jak výdejníky vody, určené pro domácnosti, tak pro velké společnosti, které řeší pitný režim pro několik tisíc svých zaměstnanců. Firma dále nabízí pravidelné závozy barelové pramenité vody, která je přepravována v moderních vozech, kde se dodržují ty nejpřísnější hygienické normy. Stejně tak poskytují sanitaci přístrojů, dodávku instantních nápojů, kapslí, sirupů a další.

Barelová pramenitá voda – zápůjčka a pronájem přístrojů

Máte o výdejníky vody zájem? Proč nevyužít možnost si vyzkoušet bezplatně po dobu 14 dnů celý systém a zadarmo si vypůjčit přístroje a barely? Platíte jen spotřebovanou vodu. A pokud vám bude systém vyhovovat, můžete využít další službu společnosti – pronájem přístrojů a s ním spojených hned několik výhod. Nenesete právní odpovědnost, ani nepříjemnou administrativní zátěž, taktéž nemusíte řešit záruční nebo pozáruční opravy včetně servisu. Nemusíte shánět peníze na jednorázovou splátku, platíte jen měsíční domluvené nájemné a jako bonus máte doplňkovou výbavu zcela ZDARMA!