Vyberte si podlahu v Českých Budějovicích

Možná si zařizujete nové bydlení, nebo jste se z nějakého důvodu rozhodli, že je na čase dát vašemu bytu či domu novou podlahovou krytinu. Už víte jakou? Přibližme si především výhody vinylových a plovoucích. Dáme si také doporučení na podlahové studio v jižních Čechách.

Vyberte si podlahu v Českých Budějovicích

 

Podlahy v Českých Budějovicích

Hledáte-li podlahy v Českých Budějovicích, určitě se podívejte na nabídku podlahového studia a podlahářství Hajný. Spolehnout se můžete na kompletní služby. Vybranou variantu vám prodá, dodá a zajistí i odbornou pokládku. Budete tak mít jistotu, že nic nebrání jejímu bezproblémovému používání. Na výběr máte z různých řešení. Chcete mít podlahu plovoucí, vinylovou, korkovou, PVC či z masivního dřeva? Je to jen na vás. Každé řešení má své klady a mínusy. Záleží na vašich nárocích a na charakteru bydlení.

Vinylovou, nebo plovoucí podlahu?

Jak jsme si výše uvedli, možností je mnoho. My si popíšeme dvě podlahy, které jsou snad nejvíce rozšířené – vinylové a plovoucí. 
Vinylová podlaha v Českých Budějovicích (a nejen tam) je oblíbená díky mnoha výhodám. Na výběr máte z četných dekorů, takže zapadne do vašeho interiéru, ať už ho máte v jakémkoliv stylu. Pěkně vypadají imitace různých materiálů, především dřeva. Z dalších výhod si uveďme nenáročnou údržbu, odolnost, protiskluzový povrch a relativně nízkou cenu. Dejte si však pozor, abyste ji nevystavovali extrémním teplotám. Jestliže se vám líbí toto řešení, podívejte se na vinylové podlahy v Českých Budějovicích.
Nebo vám zaujmou spíše plovoucí podlahy v Českých Budějovicích? Najdete je v mnoha domácnostech a jejich uživatelé jsou s nimi vesměs spokojení. I zde máte široké možnosti výběru, nejen co se týče dekoru, ale celkově typu (liší se podle nášlapné a roznášecí vrstvy). Rovněž další pozitiva vám jistě přijdou vhod. Jmenujme si akustickou izolaci, jednoduchou a rychlou montáž, snadnou údržbu a našli bychom i další výhody. Mějte však na paměti, že tato podlahová krytina špatně snáší nadměrnou vlhkost.
A jak jste na tom s rozhodováním vy? Už máte vybrané řešení?